Skocz do zawartości

Problemy z załączaniem plików i otwieraniem linków


Chaena

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu mam problem z załączaniem jakichkolwiek plików z telefonu. Nie mam nawet możliwości wstawić tu zrzutów ekranu. Sprawa wygląda tak, że klikam "załącz plik", otwiera się przeglądarka plików, wybieram zdjęcie/plik, klikam i... Nic się nie dzieje. Ekran wraca do poprzedniej strony tj. do momentu gdzie mogę wybrać pliki i niestety nic się nie załączylo. Dzieje się tak jak cokolwiek próbuje załączyć w przeglądarce Chrome, w aplikacji Gmail ale również w systemowej aplikacji Przeglądarka na telefonie Redmi Note 9 Pro.  Dzieje się też w zupełnie randomowych aplikacjach w których można wladowac jakieś zdjęcie (np. identyfikacja grzybów). Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem?  Tak jakby systemowa przeglądarka plików miała jakiś problem, ale nie rozumiem jaki. 😕

Edytowane przez Chaena
Dopisanie informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety u mnie nie ma tej funkcji w opcjach programistycznych. Próbowałam już tego niejednokrotnie szukać - u partnera na starszym Redmi jest, a na moim w ogóle tej opcji "optymalizacja miui" nie ma.:/ 

 

Po całym dniu nierównej walki z szukaniem tej opcji, z aktualizacjami do WebView i innymi radami z internetu jedyne co podziałało to ustawienia fabryczne. Nie wiem co było problemem, bo stało się tak po którejś aktualizacji. Tak samo jak niejednokrotnie próba otworzenia linków z apki na przykład Facebooka kończyło się otworzeniem się małego panelu z "prywatne" i "służbowe" bez możliwości wybrania czegokolwiek.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...