Skocz do zawartości

aplikacja nie wykrywa opaski mi band.


Rekomendowane odpowiedzi

Hej witam wszystkich ,

przepraszam jeśli zakładam temat który już istnieje chociaż ja takiego nie znalazłem ,

otóż kupiłem dzisiaj opaskę mi band , po zainstalowaniu aplikacji i zalogowaniu się na konto mi , smartphone sony xperia z2 nie widzi opaski , czy too aplikacji jej nie znajduje.  na opasce normalnie nic się nie zapala dopiero jak kliknę w nią kilka razy palcem pokazuje się zielona diodka i zaraz gaśnie . Po podłaczeniu do komputera pokazuje normalnie trzy diodki i tyle. Jak wyszukuje ją przez bluetooth wykrywa jakieś urządzenie ale tylko jak jest podłączona do kompa i to nie zawsze po wybraniu jest prośba o wpisanie pinu... hmm nie mam już pomysłu. odinstalowania nic nie dały.

Miał ktoś taki problem ? A może moja opaska jest zwyczajnie popsuta, wypadało by sprawdzić jeszcze na innym smartphonie czy działa ale nie mam dostępu w tym momencie ,a nawet jak by działała to nic mi po tym ponieważ chcę to z parować z moim tel. 

pozdrawiam i proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej ściagnij sobie rom z miui polska i wyciągnij z niego Mifita, zgraj na swój fon i zainstaluj. Gdy wybierzesz opcje w aplikacji połącz z opaską ( czy coś takiego) w czasie wyszukiwania musisz ją popukać ,tak jak to to robiłeś , miband powinien połączyć się z fonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...