Skocz do zawartości

brak możliwości ustawienia swojego dzwonka przy połączenia przychodzących


dominikzw

Rekomendowane odpowiedzi

WItam

Po zaktualizowaniu systemu do wersji 12.0.1 nie mogę ustawić dla wszystkich numerów swojego dzwonka. Po wejściu ustawienia-dźwięki i wybraniu swojego dzwonka system zapisuje ale w momencie gdy ktoś do mnie dzwoni odtwarzany jest dźwięk systemowy którego nie wybrałem. Co dziwne jak przypiszę tę dźwięk jednej konkretnej osobie wszystko jest dobrze.

Dźwięk wgrywałem juź do katalogów //ringtones oraz do miui/music i zero efektu. Dodam że przed aktulizacją wszystko było dobrze

Ktoś pomoże jak to rozwiązać?

dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje jutro bo telefonu teraz nie mam pod ręką. Tylko nie rozumiem zbytnio tej instrukcji, mam skasować cały folder MIUI? czy tylko plik o  .ringtone ???

Telefon zdobył i próbuje.

W katalogu MIUI jest katalog *ringtone i tam są wrzucane pliki jakie się wybierze w ustawieniach dzwonka.

Skasowałem ten folder .ringtone. W ustawieniach - dźwięk wybrałem na nowo dźwięk z lokalizacji wybrałem inny plik *.mp3. 

Sprawdziłem i z automatu w katalogu MIUI utworzył się katalog *ringtone gdzie został skopiowany plik z dźwiękiem który wybrałem.

Niestety efekt finalny jest tak dźwięk przy dzwonieniu się nie odtwarza tylko inny systemowy który nie jest wybrany. 

Próbowałem z innym plikim mp3 gdzie na mi 11 działa.

Edytowane przez dominikzw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...