Skocz do zawartości

Problem, którego nie chcą podjąć się 3 serwisy [restart na logo miui - odwdzięczę się!]


xdracox

Rekomendowane odpowiedzi

cześć,
potrzebuję pomocy fachowej by wyciągnąć z telefonu pliki lub go ew odpalić, za pomoc odwdzięczę się :)
 
stan faktyczny:
 
1) tel. xiaomi mi mix 3 ver perseus przegrzał się (?) w plecaku na wakacjach
2) po tym uruchamia sie tylko do momentu wyswietlenia logo miui i restartuje (czasem wejdzie do tapety blokady, ale nie mozna nic zrobic i sam restartuje po chwili)
3) wchodzi w tryb adb i go widzi jako device ale połączenie z np miPCsuite nie widzi go, podobnie np adb file manager a funkcja adb shell ls wyrzuca error:closed + oczywiście NIE jest włączony usb debugger
4) nie działa fastboot boot recovery *.img - tel. ma ZABLOKOWANY Bootloader, a z tego co wyczytałem odblokowanie wymaże dane
5) zaktualizowałem (chyba?) system poprzez miflash wersja V12.0.2.0 global (chyba gdyż jednak nie wgrał do końca pomimo zostawienia nawet na noc – pasek postępu był do końca ale nie było komendy np complete) - nic to nie dało i jest sytuacja obecnie jak w p. 2
 
potrzebuję zgrać ostatnie rozmowy z Mamą - dyktafon i zdjęcia, nie zależy mi na telefonie
 
dziękuję, pozdrawiam!
Edytowane przez xdracox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • xdracox zmienił(a) tytuł na Problem, którego nie chcą podjąć się 3 serwisy [restart na logo miui - odwdzięczę się!]

nie kontaktowałem sie jeszcze z micenter, niemniej telefon może być do kosza, potrzebuję wyciągnąć z niego TYLKO (?) dane, a one są bo czasem wgra się tapeta... wiesz co z tym można spróbować zrobić?

 

Edytowane przez xdracox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, koło zamknięte :(

czyli jakie są opcje? hipotetycznie: rozebrać tel i przełożyć kość pamięci do innego telefonu czy też jakoś podłączyć ją do kompa?

softwarowo naprawdę NIC nie zrobię? temat wydawał się raczej prosty, a okazuje się niewykonalny?

[czyli miałem pecha najgorszego z możliwych? takie szczęście?]

Edytowane przez xdracox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje jakby miało działać adb to i pamięć masową by Ci widziało po podpięciu kabla, ale możesz zobaczyć jeszcze na innym Windowsie (przykładowo 7). Co do przelutowania pamięci do drugiego telefonu to chyba nieopłacalny pomysł, ale nie jestem elektronikiem to się nie wypowiem czy to by przeszło, jednak to kość flash, one zwykle jak padają to padają.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...