Jump to content

Poco X3 - gwarancja bez dowodu zakupu?


geforc

Recommended Posts

Witam, Panowie kupiłem na olx nowego Poco x3, potrzebowałem na szybko bo poprzedni telefon padł z dnia na dzień. Sprzedający powiedział że nie ma paragonu ale telefony Xiaomi do gwarancji nie potrzebują paragonu tylko kartę gwarancyjną i naklejkę z imei lub oryginalne pudełko.

W pudełku była karta gwarancyjna ale nic tam nie ma, tylko jakieś regułki i regulamin. Natomiast mam imei na pudełku oraz naklejkę która była na telefonie.

Wpisywałem imei na stronkach które niby mają pokazywać czy mam gwarancję ale nic tam konkretnego nie widzę...

to jest ta gwarancja bez paragonu czy nie?

Link to comment
Share on other sites

Napisałem maila, ale po co jest napisane w regulaminie że może być karta gwarancyjna z numerem imei jak niema takowej w pudełku, jest sama karta gwarancyjna z regulaminem, bez sens troche

Link to comment
Share on other sites

Piszesz o ogólnym regulaminie w serwisie CSS ? Oni poza Xiaomi serwisują też inne marki. W Xiaomi jako takiej karty gwarancyjnej nie ma. Oni mogą po IMEI sprawdzić, na jaki rynek dany telefon został wyprodukowany. Mój Poco F2 Pro kupiony na Ali od autoryzowanego sprzedawcy ma ważną gwarancję w Polsce. W przypadku reklamacji zarządali ode mnie dowód zakupu. Mogło to być powiedzenie zamówienia z Ali, oraz dokument potwierdzający zapłatę za przedmiot.

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej zadzwoń czy maila wyślij i zapytaj u źródła, bo w tej chwili to piszesz o swoich życzeniach, a jak chcesz znać stan faktyczny no to do źródła uderz.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...