Skocz do zawartości

Podczas połączeń wychodzących i przychodzących czasami nie słychać obu stron.


eNse

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, od jakiś 2-3 miesięcy mam częste problemy z połączeniami telefonicznymi. Mianowicie niekiedy gdy ktoś do mnie dzwoni, na ekranie połączenia pod danymi rozmówcy pojawia się "Przekazywanie połączenia" i w momencie gdy odbiorę w słuchawce jest głucha cisza i nie reaguje czujnik zbliżeniowy i nie blokuje ekranu. Połączenie niby jest odebrane, czas nabija jednak żadna ze stron się nie słyszy.
Podobnie jest gdy ja próbuję zadzwonić - numer się wybiera, ponownie jest napisane przekazywanie połączenia i w słuchawce głucha cisza - również ekran się nie wygasza.
Rozwiązaniem na to jest restart urządzenia, lub próbowanie do skutku (czasami po kilku próbach połączenie odbywa się prawidłowo). Problemy z zasięgiem nie są możliwe, wiecznie pełny zasięg LTE, w dodatku VoLTE i VoWiFi odpalone.
Telefon był w związku z tym na wymianie płyty głównej - nie pomogło. Problem z kartą sim odrzucam, w innym urządzeniu działa bez problemu, tak samo zmiana slotu karty sim nie pomaga.
Spotkał się ktoś z czymś takim?

199184495_811299512830004_967509255144149425_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Adam Błażejewski zmienił(a) tytuł na Podczas połączeń wychodzących i przychodzących czasami nie słychać obu stron.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...