Skocz do zawartości

Redmi Note 10 Pro - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.5.1.0.RKFMIXM - Android 11


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Redmi Note 10 Pro (nazwa kodowa: sweet / sweet_pro).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_HMNote10Pro_V12.5.1.0.RKFMIXM_v12-11.zip/download

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że jest spolszczony ja siedzę na Arrows os i powiem tak 120hz tu widać różnicę na plus wreszcie bateria przy normalnym używaniu 2 dni 

Szybkość romu wsparcie jest co parę dni updated  ulepszanie itp wszystko działa oprócz aparatu nie ma stocka trzeba zainstalować gcam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jest jakis patent zeby zainstalowac stock camera. Brakuje mi jej ogolnie bo miała bardzo fajne opcje jak klonowanie co było fajną zabawą :D

Tryb nocny bardzo dawał radę na stocku także chyba pierwszy udany stock xiaomi w moich telefonach haha.

 

Jeszcze mam takie pytanie co do instalacji. Jak wgrywałem wczesniej twrp nie mogłem pozniej nic wrzucic na pamiec telefonu więc musiałem instalowac rom za pomocą komend tzn

adb sideload filename.zip

Przy instalacji Arrows też tak mogę zrobić? Czy będe musiał przerzuc rom na pamięć telefonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

Zanim odpisałes jednak spróbowałem wgrać takim samym sposobem jak ostatnio i poszlo bez problemów. Jedyny mój problem to AOD gdyż nie działa nie wiem czemu.

EDIT AOD działa. Bateria rewelacyjnie trzyma.

Edytowane przez Vesemir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2021 o 16:35, Vesemir napisał:

Dzięki :)

Zanim odpisałes jednak spróbowałem wgrać takim samym sposobem jak ostatnio i poszlo bez problemów. Jedyny mój problem to AOD gdyż nie działa nie wiem czemu.

EDIT AOD działa. Bateria rewelacyjnie trzyma.

Jak wygląda sytuacja z aparatem na tym systemie (ArrowOS), da radę wgrać stockową aplikacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...