Skocz do zawartości

Mi 10T Lite 5G - opinia i pytanie o aplikacje z softu Xiaomi.eu


tommyl

Rekomendowane odpowiedzi

MI 10T Lite 5G 6/128GB
MIUI Global 12.0.8 Stabilna (QJSEUXM)
Android 10 QKQ1.200628.002

Cześć,

Od zawsze na różnych telefonach używałem softu Xiaomi.eu. Dopiero teraz doceniam tamte ułatwienia bo używam Globala.
Nie myślałem, że przyzwyczajenia i ustawienia będą tak ważne (tu różnice: https://miuipolska.pl/o-romie-miuipolska/

Do rzeczy:
1)    Czy jest możliwość wgrania poszczególnych opcji z softu 
Xiaomi.eu np. Poranna prognoza pogody w zegarze?
2)    Która wersje Dialera jest odpowiednia do mojego softu – pobrane 2 ostatnie wersje automatycznie się wyłączają przy próbie uruchomienia: https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc-2/contacts-and-dialer-xiaomi/

 

Co do samego telefonu może się komuś przyda przy wyborze : (przesiadłem się z Redmi K20 Pro – rozbity ekran :( :(  )

- wielkość ekranu i 120Hz, do tego nawigacja i ładowanie po ok 7h. SOT 8h nierealny – a tyle pisali „testerzy” w artykułach…
- hotspot na 5G : % baterii leci w oczach.  Pod kategorią „Inne” średnio jest ok 25% odpowiedzialne za zużycie – szkoda, że nie ma tego rozbitego. 
- ale za to ładowanie zajmuje 60% w 30 min i 100% w ok 70 min - więc to jest największy plus.
- boli brak stabilizacji w filmach w 4K
- boczny czujnik linii papilarnych – super szybki (co się namordowałem w Redmi, żeby odblokować – po 2-3 próby czasami)
- brakuje mi opcji automatycznego wyłączania między (np. 23.00 a 6.00): WiFi, danych mobilnych, BT, ściemniania ekranu itp. Można tylko ustawić automatycznie cisze i „nie przeszkadzać”, czyli wyłączyć dźwięki. 
 

 

pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi

Edytowane przez tommyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • tommyl zmienił(a) tytuł na Mi 10T Lite 5G - opinia i pytanie o aplikacje z softu Xiaomi.eu
  • 4 tygodnie później...

Ja tam mam SOT ponad 9h. Wszystko zależy od użytkowania. Chyba nie liczyłeś na większy SOT, jeśli GPS ssie baterie i dane mobilne. A co do auto wyłączania, to masz w Miui od bardzo dawna. Możesz ustawiać harmonogram wszystkiego.

Edytowane przez marcin19883
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...