Jump to content

Mi 10T Lite 5G - opinia i pytanie o aplikacje z softu Xiaomi.eu

tommyl
 Share

Recommended Posts

MI 10T Lite 5G 6/128GB
MIUI Global 12.0.8 Stabilna (QJSEUXM)
Android 10 QKQ1.200628.002

Cześć,

Od zawsze na różnych telefonach używałem softu Xiaomi.eu. Dopiero teraz doceniam tamte ułatwienia bo używam Globala.
Nie myślałem, że przyzwyczajenia i ustawienia będą tak ważne (tu różnice: https://miuipolska.pl/o-romie-miuipolska/

Do rzeczy:
1)    Czy jest możliwość wgrania poszczególnych opcji z softu 
Xiaomi.eu np. Poranna prognoza pogody w zegarze?
2)    Która wersje Dialera jest odpowiednia do mojego softu – pobrane 2 ostatnie wersje automatycznie się wyłączają przy próbie uruchomienia: https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc-2/contacts-and-dialer-xiaomi/

Co do samego telefonu może się komuś przyda przy wyborze : (przesiadłem się z Redmi K20 Pro – rozbity ekran :( :(  )

- wielkość ekranu i 120Hz, do tego nawigacja i ładowanie po ok 7h. SOT 8h nierealny – a tyle pisali „testerzy” w artykułach…
- hotspot na 5G : % baterii leci w oczach.  Pod kategorią „Inne” średnio jest ok 25% odpowiedzialne za zużycie – szkoda, że nie ma tego rozbitego. 
- ale za to ładowanie zajmuje 60% w 30 min i 100% w ok 70 min - więc to jest największy plus.
- boli brak stabilizacji w filmach w 4K
- boczny czujnik linii papilarnych – super szybki (co się namordowałem w Redmi, żeby odblokować – po 2-3 próby czasami)
- brakuje mi opcji automatycznego wyłączania między (np. 23.00 a 6.00): WiFi, danych mobilnych, BT, ściemniania ekranu itp. Można tylko ustawić automatycznie cisze i „nie przeszkadzać”, czyli wyłączyć dźwięki. 

pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi

Edited by tommyl

• tommyl changed the title to Mi 10T Lite 5G - opinia i pytanie o aplikacje z softu Xiaomi.eu
  • 4 weeks later...

Ja tam mam SOT ponad 9h. Wszystko zależy od użytkowania. Chyba nie liczyłeś na większy SOT, jeśli GPS ssie baterie i dane mobilne. A co do auto wyłączania, to masz w Miui od bardzo dawna. Możesz ustawiać harmonogram wszystkiego.

Edited by marcin19883