Jump to content

Problem z połączeniami telefonicznymi w MI 10 Lite 5g, podczas połączenia rozmówca nie słyszy mnie przez parę pierwszych sekund, pojawiają się piski podczas rozmowy.

Recommended Posts

Witam 

Mam problem z moim telefonem  Xiaomi Mi 10 lite 5G. Mianowicie chodzi o połączenia telefoniczne,  dzwoniąc gdzieś przez telefon czy też gdy ktoś dzwoni do mnie często się zdarza, że rozmówca nie słyszy mnie przez parę pierwszych sekund lub też pojawiają się straszne zakłócenia, nie przyjemne piszczenie itp.

Próbowałem już paru rzeczy, jak włączanie i wyłączanie telefonu itp. Problem nie ustaje. Dodam, że z dyktafonem mikrofon działa bez problemu, wszystko od początku i dobrze słychać, również podczas rozmów poprzez massager itp. 

Proszę o instrukcje co można by było w tym przypadku zrobić, być może ktoś miał podobny problem i sobie z nim poradził? chyba, że pozostaje serwis... 

Edited by stig96
  • stig96 changed the title to Problem z połączeniami telefonicznymi w MI 10 Lite 5g, podczas połączenia rozmówca nie słyszy mnie przez parę pierwszych sekund, pojawiają się piski podczas rozmowy.
3 godziny temu, Maro87 napisał:

Problem rozwiąże aktualizacja MIUI do wersji 12.1.1.0 :)

Wiadomo kiedy będzie dostępna? obecnie mam 12.0.2... 
Dzwonią do mnie osoby i albo słyszą mnie po kilku sekundach, albo wcale... 

Jest to cholernie denerwujące... 

3 godziny temu, stig96 napisał:

Wiadomo kiedy będzie dostępna? obecnie mam 12.0.2... 
Dzwonią do mnie osoby i albo słyszą mnie po kilku sekundach, albo wcale... 

Jest to cholernie denerwujące... 

Mi się aktualizacja pobrała dzisiaj w nocy, więc już jest dostępna. Wejdź sobie w ustawienia > o telefonie > i kliknij w logo MIUI > sprawdź dostępność aktualizacji.