Skocz do zawartości

Nie mogę odebrać połączeń za pomocą wbudowanego zestawu bluetooth w aucie, dzwoniący słyszy komunikat systemowy zamiast rozmowy.


kaciek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dziś znalazłem dziwna przypadłość podczas odbierania połączeń a w samochodzie za pomocą oryginalnego radia z funkcją bluetooth. Telefon Mi Note 10 Pro, Android rozwojowy 11 21.1.13 MIUI 12.5. Gdy ja wybieram polaczenie wszystko jest ok, ale gdy odbieram połączenie przychodzące to ja nic nie słyszę, a osoba dzwoniąca do mnie słyszy komunikat "osoba do której dzwonisz prowadzi teraz samochód, poczekaj na rozmowę" czy jakoś tak. Niestety nie sprawdziłem co w tym momencie dzieje się na ekranie bo telefon był w kieszeni, ale rozmowy nie udało się przeprowadzić. Dopiero jak rozłączyłem się i sam wybrałem numer to mogłem rozmawiać. Na innych telefonach tego nie ma tylko na na moim MI. Są gdzieś jakieś ukryte ustawienia bluetooth, bo szukam i nic nie mogę znaleźć.

 

Edytowane przez kaciek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kaciek zmienił(a) tytuł na Nie mogę odebrać połączeń za pomocą wbudowanego zestawu bluetooth w aucie, dzwoniący słyszy komunikat systemowy zamiast rozmowy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...