Jump to content

Nie mogę odebrać połączeń za pomocą wbudowanego zestawu bluetooth w aucie, dzwoniący słyszy komunikat systemowy zamiast rozmowy.


Recommended Posts

Witam

Dziś znalazłem dziwna przypadłość podczas odbierania połączeń a w samochodzie za pomocą oryginalnego radia z funkcją bluetooth. Telefon Mi Note 10 Pro, Android rozwojowy 11 21.1.13 MIUI 12.5. Gdy ja wybieram polaczenie wszystko jest ok, ale gdy odbieram połączenie przychodzące to ja nic nie słyszę, a osoba dzwoniąca do mnie słyszy komunikat "osoba do której dzwonisz prowadzi teraz samochód, poczekaj na rozmowę" czy jakoś tak. Niestety nie sprawdziłem co w tym momencie dzieje się na ekranie bo telefon był w kieszeni, ale rozmowy nie udało się przeprowadzić. Dopiero jak rozłączyłem się i sam wybrałem numer to mogłem rozmawiać. Na innych telefonach tego nie ma tylko na na moim MI. Są gdzieś jakieś ukryte ustawienia bluetooth, bo szukam i nic nie mogę znaleźć.

 

Edited by kaciek
Link to post
Share on other sites

Tytuł wątku jest zbyt krótki, lub niedosadnie opisuje poruszany problem. Popraw proszę tytuł, w przeciwnym wypadku wątek zostanie przeniesiony do kosza.

Problem z...... To nie jest opis. 

Link to post
Share on other sites
  • kaciek changed the title to Nie mogę odebrać połączeń za pomocą wbudowanego zestawu bluetooth w aucie, dzwoniący słyszy komunikat systemowy zamiast rozmowy.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...