szjeee Opublikowano 18 Stycznia 2021 Opublikowano 18 Stycznia 2021 Witam, mam problem, ze gdy przy wyłączonym internecie w telefonie (WI-FI lub internet sieciowy) nie mogę wysłać smsów, ani do mnie nie dochodzą. Pod wiadomością pojawia się komunikat "czekam na połączenie" ( tel Mi 10t pro) z góry dziękuje za pomoc.
FromWP Opublikowano 18 Stycznia 2021 Opublikowano 18 Stycznia 2021 To nie wyłączaj, po co to robisz. Dodatkowo jak masz włączone Funkcje czatu w aplikacji wiadomości (a prawdopodobnie masz) wtedy nawet proste sms-y idą po danych.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się