Skocz do zawartości

Xiaomi Mi Note 10 / Mi CC 9 Pro - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.1.3.0.RFDCNXM - Android 11


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Xiaomi Mi Note 10 / Mi CC 9 Pro (nazwa kodowa: tucana).

Link do pobierania ROMu:

reupload

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_MINote10_MICC9Pro_V12.1.3.0.RFDCNXM_v12-11.zip/download

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kacper Skrzypek zmienił(a) tytuł na Xiaomi Mi Note 10 / Mi CC 9 Pro - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.1.3.0.RFDCNXM - Android 11

Instalacja na czysto z bety 20.12.28. Roota nie mam.

Plusy:

1. Bateria trzyma jak szalona - po 9 godzinach od naładowania i SOT 2.30h zostało 86%. Na żadnej becie nie miałam takiego wyniku.

2. Działają wreszcie dymki Messengera.

3. Działa google pay, ale dopiero po restarcie.

4. Ogólnie chodzi szybko.

Minusy:

1. Potrafi się nieźle przymulić, np. na systemowej klawiaturze, dymku lub całkowicie zaciąć na skanerze palucha (po restarcie nie była możliwa weryfikacja, bo animacja kręciła się w kółko, trzeba było hasłem wchodzić).

2. Miewa problemy ze stabilnością. Zamykają się apki podczas używania. 

3. Czasem chowa się klawiatura. Ogólnie coś z tą klawiaturą jest słabo.

Potestuję jeszcze trochę i chyba wrócę do bety, bo tam wrażenia z użytkowania były lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem na czysto bo dziś dopiero odblokowałem BL, niby wszystko śmiga ładnie, ale...

1.Przestają działać starsze aplikacje (ale to pewnie normalnie, bo to w końcu nowszy android)

2.niektóre (prostrze) eksploratory plików nie mają dostępu do części plików

3. NAJWAŻNIEJSZE nie mogę nadać uprawnień administratora do niktórych aplikacji np. Screen Off and Lock

 

Edyta:

Na 21.1.6 nie ma żadnego z opisanych przeze mnie tutaj błędów. Obie instalacje na czysto więc to chyba coś w romie siedzi.

 

Edytowane przez kaciek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...