Skocz do zawartości

Downgrade z 20.12.30 na 20.12.28


Googol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, sytuacja wygląda następująco. Telefon to xiaomi mi9, odblokowany bootloader, brak root. Wczoraj zaktualizowałem oprogramowanie telefonu z 20.12.28 (rozwojowa) do wersji 20.12.30 (rozwojowa). Okazało się jednak, że po aktualizacji napotkałem pewne problemy z działaniem telefonu. Czy jest możliwość powrotu do wersji 20.12.28? Jeżeli tak, to bardzo prosiłbym o opis jak to zrobić.  Znalazłem jakieś wpisy na ten temat, ale były one już stare i nie miałem pewności czy są aktualne. Czytałem że wystarczy zrobić wipe (data, dalvik i cache) i potem zainstalować starsze oprogramowanie przez Twrp. Czy ta metoda jest dalej aktualna?

Pozdrawiam

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MatixYo napisał:

Co to za problemy?

Np. po podłączeniu pada od ps4 przez bluetooth, w GeForce now, Stadii lub w Gamepass nie działają niektóre przyciski. Przed aktualizacją działały. Ogólnie telefon wydaje się mniej stabilny, w części aplikacji nie działała dotyk. Wydaje mi się też, że bateria też szybciej się rozładowuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
On 1/7/2021 at 12:41 AM, Googol said:

Udało się z pomocą geoorga z forum Xiaomi.eu

 

IMG_20210107_004050.jpg

Hej witam. Wiem że temat nieco stary ale czy mógłbyś mi wyjaśnić co dokładnie zrobiłeś? Kierując się krokami (że zrzutu ekranu, który wkleiłeś) zrobiłeś downgrade miui czy pozbyłem się błędów?

 

Mam dokładnie takie same problemy ale z padem Xbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...