Skocz do zawartości

Funkcja znajdź urządzenie została niespodziewanie zamknięta


HUGOMK

Rekomendowane odpowiedzi

Cienko  w tym temacie bo ciężko wejść przy ciągłych restartach. Ostatnio wywaliło mi taki błąd przy wgarniu lauchera alphy  na minote10 pisza, że pomaga wyczyszczenie danych w laucher. Jakoś odinstalowałem aktualizację nie pamiętam ale chyba w trybie awaryjnym albo samolotowym. Inne apki jak podają na forach są apki uber i Airtel Thanks do wywalenia.

inny sposób wklejam bez tłumaczenia bo nie za bardzo rozumiem jego rozkojarzenie w recovery ale chyba zostawił włączone przez 15 minut. ale mogę się mylić

Initially, it didn't seem to work as I was still getting reboot issues. I got distracted doing something else, and by some magic the phone stopped rebooting for some reason... All I remember what I did last was

  1. Rebooted into recovery mode (Vol Up + Power)

  2. Was trying to connect my MiPCSuite via from the Recovery menu, but I was having no success.

  3. This leaves the phone stuck showing a picture of a phone connecting to a USB cable, so I held down power until the phone restarted.

  4. Upon restart, it brings you back 1 page of the Recovery Menu where I believe the options are: Reboot, Enter Recovery Mode

  5. This is where I got distracted and idled here for 15+ mins

  6. I came back and my phone was back on the lock screen, not rebooting...

Anyways, my current MIUI version is: MIUI 9 Global 8.3.22 | Beta

I'm also going to look into that thread with the Ad abomination and see if I can delete that too... I haven't rebooted my phone yet, too afraid to do that... I also disabled anything related to auto update for the time being.

 

Sprawdź też ten temat

https://miuipolska.pl/forum/topic/42509-jak-naprawić-nie-ma-takiego-numeru-na-volte-orange/?tab=comments#comment-503646

 

Edytowane przez pawelt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...