Skocz do zawartości

Brak szybkiego ładowania brak przesyłu plików przez USB


fasupro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. od pewnego czasu mam problem z Mi 9T Pro. Na oryginalnej ładowarce i kablu przestało działać szybkie ładownie. Na innych kablach(3A i 5A) i ładowarkach z Q.C 3.0 jest ten sam problem. Mi Turbo Charge odpala sie tylko na ładowarce i kablu mojej żony od Poco X3 (ładowarka 33w, kabel z czerwonym plastikiem we wtyczce). 

 

Poza tym po podłączeniu do kompa nie mogę przesyłać plików. Nawet nie wyświetla się opcja gdzie wybieram  ładownie, przysłane plików itp... 

 

Podejrzewam ze jest to jakiś problem z softem bo nawet zmieniałem płytkę USB z telefonie i jest to samo. 

 

Proszę o pomoc, szczególnie zależy mi na tym przesyłaniu plików. 

Wersja MIUI Global 12.0.3 Stabilna 

Dodam jeszcze że wcześniej mając problemy z ładowaniem wszedłem w opcje programisty, i domyślne połączenie USB ustawiłem na Tylko Ładowanie. Obecnie zmieniłem na przesyłanie plików, nic to nie zmieniło, może pierwsza zmiana tej opcji miała wpływ na brak możliwości wyboru opcji po podłączeniu do komputera

 

 

 

 

Edytowane przez fasupro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj dokładnie wyczyścić gniazdo ładowania w telefonie.

Jakimś cienkim drucikiem, patyczkiem itp. A na koniec sprężarka.

Brud (kurz, paprochy z kieszeni itp) zbiera się w dużych ilościach przy ściankach portu i wkładając kabel ubijasz to wszystko - patrząc wydaje się że jest czysto a kabel nie dochodzi jednak do końca portu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...