Skocz do zawartości

Samoczynne włączanie się latarki


proxy92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i o zdrowie pytam! ;) Słuchajcie, pomogliście mi z paroma problemami, to proszę o pomoc z kolejnym problemem. Wiem, że dacie radę... Postaram się to dokładnie opisać... W Mi10 jest latarka, prawda? Używam jej bardzo często. Ale świeciła dla mnie za słabo, więc ściągnąłem sobie taką aplikację, gdzie ta latarka świeciła zdecydowanie mocniej! Moja radość nie trwała długo... Tej nowej latarki nie mogłem uruchomić przy zablokowanym telefonie, a to dla mnie bardzo ważna kwestia. Więc od razu ją odinstalowałem i wyczyściłem systemowym odkurzaczem resztki. Od tego momentu mam horror. Co jakiś czas samoczynnie włącza mi się latarka! Nie wiecie jakie to jest upierdliwe.. Ludzie myślą, że robię im zdjęcia! To jeszcze nic. Bateria się rozładowuje! Po nocy spadło 40%! Pomocy! Proszę, nie każcie robić formatu, bo za dużo czasu poświęciłem na skonfigurowanie wszystkiego, aby działało, tak jak chcę. Dzięki wam w sumie dalej mam ten telefon. Kocham to forum! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję. Dam znać, czy coś pomogło, bo naprawdę jest to upierdliwe. 

Ps. Opanowane! Miałem włączone, to co na obrazku. Ale jakim cudem można włączyć latarkę z tyłu? Jak tam nie ma żadnego czujnika ani nic.. W każdym razie problem się rozwiązał... 

IMG_20201201_171045.jpg

Edytowane przez proxy92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...