Skocz do zawartości

Mi Band 4 zmiana uzytkownika a budzik źle działa


Mario1234

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam opaskę Mi Band 4. Najpierw korzystala z niej pierwsza osoba i łączyła się z komórka na której jest Android. Potem opaska najprawdopodobniej została zresetowana do ustawien fabrycznych. Na Androidzie została odinstalowana aplikacja dzieli której można połączyć się z opaska. Następnie druga osoba zaczęła korzystać z tej opaski używając komórki iPhone. Z tego co zauważyłem opaska w jakiś sposób nadal komunikuje się z pierwszym telefonem z Androidem ponieważ ustawienie budzików na Androidzie wpływa na wibracje opaski podczas pobudki. Wyłączenie budzika na opasce przez chwilę działa ale potem znowu używane są godziny budzika ustawione na Androidzie.

Czy ktoś spotkał się z takim błędem i wie jak to można naprawić żeby opaska sterowała druga osoba która posiada w tym przypadku IPhone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że na Androidzie aplikacja Mi Fit została już dawno odinstalowana więc nie ma jak się komunikować z opaska która teraz posiada użytkownik iPhone. Nie pamiętam czy wykonane zostało odparowanie zanim aplikacja została odinstalowana. Ale bez odparowania to chyba inny telefon by się z nią nie sparował? Na Androidzie nie widzę na liście urządzeń sparowanych/połączonych po Bluetoothie żeby była widoczna opaska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...