Skocz do zawartości

MIUI 8.2 Brak możliwości uruchomienia aplikacji Nest Bank


grzegorzp4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dzisiaj zaktualizowałem aplikację bankową Nest Bank i o dziwo po aktualizacja komunikat:

"Wykryto możliwość działania na urządzeniu ze zwiększonym zakresem uprawnień, co może obniżyć bezpieczenstwo całego urządzenia, w tym aplikacji banku"

Myślałem że to kwestia roota (usunąłem roota z poziomu aplikacji SuperSU pełny unroot i restart telefonu ale problem nadal występuje) ale to chyba przez to że posiadam odblokowany bootloader.

Jak rozwiązać ten problem i czy to na pewno przez odblokowany bootloader?. Nie chcę tracić wszystkiego co mam zainstalowane na telefonie. Jak uruchomić aplikację Nest Banku?

Pozdrawiam

Screenshot_2020-11-14-21-10-06-131_com.android.settings.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno wystarczy zainstalować oprogramowanie Magisk i Magisk Manager ale u mnie to jakoś nie działa. Poniżej szczegóły:

https://forum.android.com.pl/topic/371318-redmi-4-pro-brak-działania-aplikacji-bankowej-nest-bank-odblokowany-bootloader/?tab=comments#comment-5743877

Nie wiem jak ukryć roota przed aplikacją Nest Banku? I dlaczego ten Saferty Net u mnie jest nieprawidłowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2020 o 20:52, grzegorzp4 napisał:

Podobno wystarczy zainstalować oprogramowanie Magisk i Magisk Manager ale u mnie to jakoś nie działa. Poniżej szczegóły:

https://forum.android.com.pl/topic/371318-redmi-4-pro-brak-działania-aplikacji-bankowej-nest-bank-odblokowany-bootloader/?tab=comments#comment-5743877

Nie wiem jak ukryć roota przed aplikacją Nest Banku? I dlaczego ten Saferty Net u mnie jest nieprawidłowy?

Posiadam Redmi 4 pro i mam ten sam problem z aplikacją po ostatniej aktualizacji, z tym że ja nie robiłem żadnego roota od nowości telefonu. Dodatkowo w aplikacji Nest bank nie działa mi logowanie za pomocą odcisku. Inne aplikacje bankowe działają ok.

 

EDIT: właśnie zrobiłem kolejną aktualizację Nest Banku i tym razem wyskoczył mi komunikat powiadamiający o zagrożeniu (np. przez root telefonu) i 2 opcje "Nie pokozuj ponownie" i "Zamknij" 

Później sprawdzę, czy odblokowanie odciskiem palca

Edytowane przez ginek3112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...