Jump to content

...a ja to słucham akurat

Marvinka
 Share

Recommended Posts

Dnia 1.05.2015 o 22:36, Nezumi napisał:

To ja bardziej w tych klimatach:

Dobre. Podobać mi się :) choć bardziej cięgnie mnie w bardziej ciężką muzę to i tu gitarka jest super. ( gitarkę kocham bezdyskusyjnie , najlepiej z pożądnym przesterem :) ) choć i klasyką nie pogardze. No i oczywiście celtycką a o Jaskierze nie wspomne :))))

Generalnie muzyka głównie gitarowa, z dużą ilością melodii i niebanalnymi riffami oraz boskim głosem wokalisty, m. in tego niskiego człowieka o wielkim głosie:

• Like 5

Generalnie muzyka głównie gitarowa, z dużą ilością melodii i niebanalnymi riffami oraz boskim głosem wokalisty, m. in tego niskiego człowieka o wielkim głosie:

DIO!!!

• Like 3

Quorthon jest w Vallhalli i może go tam spotkam;-)

A Marvinka,widzę, ostrym graniem nie gardzi:-D

Wysłane z Xiaomi MI3 W

Edited by nemed
  • Like 1

Quorthon jest w Vallhalli i może go tam spotkam;-)

Wysłane z Xiaomi MI3 W

A to tylko jak panu przyjdzie z bronią w ręce paść. Wtedy przyjdzie urocza Walkiria, pod cycek weźmie i do siedziby wojowników powiedzie. ;)

• Like 1

Dnia 1.05.2015 o 23:29, Marvinka napisał:

To może, żeby było inaczej, ale tak samo i w ogóle. ;)

Rewelacja. Że jeszcze na to nie trafić. Ile to jeszcze do odkrycia :-P

Numb Rainbow to podchodzi juz pod klasyka tak jak Deep Purple ( co jak pewnie wiesz mają dużo wspólnego :) ) Klasyczny rock to jest to !

A coś z brytyjskiego rocka? Ja mam bzika ostatnio bzika na:

https://youtu.be/JW0yynlDmqQ

• Like 1

A może coś mocniejszego z nutką klasycznego Genesis?

https://www.youtube.com/watch?v=pkae-V4oYkIeGJc

Hahahaha, jeden z ulubieńszych kawałków Marvinki i tu jest poważny problem z ustaleniem, który lepszy - Genesisowy, czy Disturbowy. ;)

A propos. Sporo osób narzekało jak Fil poszedł fpizdu z Genesis, ale Marvinka uważa album, który zespół wtedy nagrał za bardzo udany. Facet na koncercie w ogóle wymiatał, Marvinka pamięta jak on wyciągnął radyjko i  nasze stacje włączył.

...i z tej okazji...

Rewelacja. Że jeszcze na to nie trafić. Ile to jeszcze do odkrycia :-P

Numb Rainbow to podchodzi juz pod klasyka tak jak Deep Purple ( co jak pewnie wiesz mają dużo wspólnego :) ) Klasyczny rock to jest to !

Owszem ;) Ritchie był genialny, niestety przez swoją żonkę zszedł na inne tory...

GB spłodziło wiele wspaniałych klasycznych zespołów, z moich ulubionych Iron Maiden, Black Sabbath (ale preferuję okres Dio) i Pink Floyd, czyli klasyka rocka i metalu ;)

• Like 2