Skocz do zawartości

Telefon nie wykrywa słuchawek USB-C


Eilanel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po aktualizacji telefonu do Miui 12 telefon przestał wykrywać słuchawki douszne kupione na mi-home z wejściem USB typu C. 

Słuchawki po podłączeniu do laptopa działają, tak samo jak do innego modelu Xiaomi którego ma mąż.

Dzisiaj zaktualizowałam telefon do Miui 12.0.2 i jaka byłam ucieszona, że słuchawki wykryło. Niestety po paru minutach problem się pojawił i zero reakcji.

Słuchawki na JACK przez przejściówkę działają, niestety te nie. Co robić? Nie jest to na pewno ani wina sluchawek, ani wina wejścia USB tylko coś z systemem. Pomocy, bo wariuje :D

 

 

dodam że Miui to wersja globalna. Jak będzie trzeba to odblokuje bootloadera i wgram coś innego, ale może macie pomysły co robić.

Edytowane przez Eilanel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, ZduneX25 napisał:

Ja mam do dyspozycji tylko przejściówkę i normlane złącze słuchawkowe, ale jeżeli przestaje je wykrywać po jednym-dwóch razach i działają na innym sprzęcie to pewnie zakończy się na przywróceniu ustawień fabrycznych w telefonie.

Ja sprawdzałam nawet na innej przejściówce i nic. Działają inne a te nie reagują. U męża w Xiaomi reagują... No nic jak nic nie wymyślę to przywrócę do ustawień fabrycznych. A jak znowu to nie zadziała do wgram Miui polska bądź coś innego co mi zaproponują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...