Skocz do zawartości

Redmi Note 9S / 9 Pro India - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.0.1.0.QJWMIXM - Android 10


mrosi

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Redmi Note 9s / 9 Pro India (nazwa kodowa: curtana).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_HMNote9Pro_HMNote9S_V12.0.1.0.QJWMIXM_v12-10.zip/download

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

UWAGA: To oprogramowanie NIE JEST PRZEZNACZONE do Redmi Note 9 Pro, który jest sprzedawany w Polsce - jest to zupełnie inny model!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem ten soft i zablokowałem sobie telefon... niestety resetuje się i staje na logo MIUI. Co więcej po kilku wipach niestety skasowałem również dane systemowe. Czy można wrócić do MIUI11? wgrywając na nowo firmware przez twrp tak jak by nie zapisywał go na pamięci wewnętrznej. Przechodzi cały proces - status successful i niestety znowu bootloop. Po podłączeniu do komputera w ogóle nie ma plików na pamięci wewnętrznej. Co więcej po restarcie charakterystyczna długa wibracja... Ktoś, coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, r0bertt napisał:

Telefon wstał, ale tej wersji Xiaomi.EU nie jestem w stanie zainstalować, łapie bootloop (wipe) nie pomaga, wgrałem global i poczekam co inni napiszę. Dzięki za pomoc!

Przede wszystkim, jaki masz model. Jeśli kupowałeś w Polsce, to znaczy, że nie doczytałeś pierwszego posta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.10.2020 o 15:05, mrosi napisał:

I jesteś pewny, że zrobiłeś wszystko zgodnie z procedurą? Włączając w to "Format Data" w TWRP...?

Tak, telefony Xiaomi flashuje od Red Rica i miałem ich multum bo wymieniam je średnio co 2-3 miesiące, generalnie wsparcie dla Note 9s to dramat (zdecydowanie wolę tygodniowe aktualizację). Ten model jak i soft jest mocno niedopracowany, drugi raz go nie kupiłbym, raczej sprzedam, bo mi nie leży ten telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...