Jump to content

Redmi K30 Pro - MIUI 12 Polska / Xiaomi.eu stabilne - 12.1.3.0.RJKCNXM - Android 11


mrosi

Recommended Posts

Wątek poświęcony ostatniej (najświeższej) aktualizacji stabilnego MIUI Polska / Xiaomi.eu dla telefonu Redmi K30 Pro (nazwa kodowa: lmi).

Link do pobierania ROMu:

https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv12/xiaomi.eu_multi_HMK30Pro_V12.1.3.0.RJKCNXM_v12-11.zip/download

Proszę o merytoryczną dyskusję, związaną ściśle z tematem wątku.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem. Jak u innych. Ale u mnie po pierwszym uruchomieniu od aktualizacji telefon 2 razy się zawiesił i zresetował.
Mówię ok pewnie to restarty po aktualizacji.
Ale restarty się powtarzają. Telefon przymula i już wiem że będzie restart.
Raczej nie dotyczy to jednej aplikacji.

Link to comment
Share on other sites

Względem wersji 12.1.2.0 jest nieco lepiej z stabilnością i nie muszę resetować telefonu z racji jednego, uciążliwego buga, który "zamazywał" tak ekran, że nie dało się z takowego korzystać.
Niestety, aplikacje dalej się wysypują i jest to bardzo uciążliwe. W szczególności w przypadku map google. Zdarzają się też czasem przycięcia animacji i konkretne "zmuły" co przy snapie 865 wydaje mi się wręcz karygodne.

Pomimo instalacji różnych wersji, mam też problem z poprawnym działaniem Magiska. Apka zaczęła wywalać błędy SaftyNeta (przy ctsProfile)  oraz nie mogę ukryć (przepakować) samego Magisk Managera. Z tej też racji Aplikacje Macdonalda oraz MyWellness nie chcą działać, z racji wykrytego Roota. Jeżeli komuś z Was ten aspekt działa to pochwalicie się swoją wiedzą ;)

Podsumowując,  ewidentnie widać, że moje poco f2pro/Redmi k30 Pro nie dogaduje się z Androidem 11. Cóż, zobaczmy jak się rozwinie jeszcze sytuacja. Jeżeli jednak tak dalej pójdzie to trzeba będzie pomyśleć o downgradzie ;)

 

Edited by C-BoyX
Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...