edass

Ramka Aluminiowa Do Mi3

Recommended Posts

Witam.

Używa ktoś ramki aluminiowej jak na tej aukcji: m.aliexpress.com/item/1875359677.html

Pozdrawiam

Ramki aluminiowej nie polecam, bo podobno może telefon gubić zasięg. Poza tym taka ramka przed niczym nie chroni. Jeśli chcesz wyłącznie, żeby telefon ładnie wyglądał to kup sobie zwykłe etui nilkina. 

Odpuść sobie kolego metalowe cuda. 

Nawet pancerne LoveMei z elementami aluminiowymi zakłócają zasięg.

ja używałem LoveMei niebieskiej , super sprawa ta ramka i szkło hartowane Nilklin  i telefon był w miarę bezpieczny od upadku , nie miałem problemów z zasięgiem , jedynym minusem były dziury w spodniach ponieważ ramka ta ma dosyć ostre krawędzie ,

Po zajechaniu parę par spodni ramka została w szufladzie kilka miesięcy temu i dziś już drugi raz przez jej brak pękł mi digitizer razem z hartowanym szkłem :( 

i znowu 33$ w plecy :(

ja używałem LoveMei niebieskiej , super sprawa ta ramka i szkło hartowane Nilklin i telefon był w miarę bezpieczny od upadku , nie miałem problemów z zasięgiem , jedynym minusem były dziury w spodniach ponieważ ramka ta ma dosyć ostre krawędzie ,

Po zajechaniu parę par spodni ramka została w szufladzie kilka miesięcy temu i dziś już drugi raz przez jej brak pękł mi digitizer razem z hartowanym szkłem :(

i znowu 33$ w plecy :(

No cóż, albo ochrona albo wygoda

Ja używałem aluminiowej i naprawde nie polecam, zasięg gorszy i rysuje się niemiłosiernie

------------------------------------------------------

Maaaciekmaaaniek znowu sie spotykamy

Wysłane z mojego ONE A2003 przy użyciu Tapatalka

Ja używałem aluminiowej i naprawde nie polecam, zasięg gorszy i rysuje się niemiłosiernie

------------------------------------------------------

Maaaciekmaaaniek znowu sie spotykamy

Wysłane z mojego ONE A2003 przy użyciu Tapatalka

Krzysztof? Haha

Guest
This topic is now closed to further replies.