Skocz do zawartości

Mi Fit na nowym telefonie nie importuje całej historii


user404

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

pierwszy post ale jest problem

zmieniłem telefon gdzie zbierałem informacje począwszy od opaski mi band 2

po zaimportowaniu nie mam historii z okresu od 10 września do  31 grudnia 2019 r.  - tym samym mam zaniżony licznik osiągniętych celów (zakładka profil)

już dwukrotnie odinstalowywałem aplikację na nowym telefonie i za każdym razem mam dziurę w statystykach

 

spotkał się ktoś z takim problemem i rozwiązał go ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam chyba ten sam przypadek.

Tak się złożyło że koleżanka niefortunnie weszła w mifit do aktualizacji na telefonie xiaomi p8lite, wiadomo jaki będzie wynik działania;-) Standardowo w takiej sytuacji wylogowałem się z swojego konta mifit a następnie zalogowałem się na konto koleżanki, wszystko zrobiłem co trzeba, wylogowałem się i wracam na swoje konto.

Niestety nie pamiętałem którego konta (xiaomi lub gmail) wcześniej używałem więc zalogowałem się na gmail. Po zalogowaniu się była widoczna waga ale brak opaski (nie pamiętam z jakiej daty były staystyki) - niesparowana. Sparować się nie dało więc wybrałem bezpośrednio z opaski "przywróć ustawienia fabryczne". Paruje opaskę ale coś nie tak bo brak statystyki ze snów i z wagi xiaomi. No to chyba użyłem nie tego konta co trzeba.

Wbijam na konto xiaomi i bingo z tego korzystałem. Waga sparowana ale nie aktywna - klikam i aktywna. Opaska widoczna ale nie aktywna - musiałem ją ponownie sparować przez rozłącz i dalej wg procedury.

Idąc do sedna...statystyki snu są do 19.05 czyli do dnia rozłączenia ale waga ostatnie ważenie to 22.03 - gdzie się podziały prawie 2 miesiące? Czy kliknięcie w menu wagi w przycisk "wyczyść dane" finalnie kasuje dane czy jeszcze pyta mnie o potwierdzenie? Szybko nacisnąłem back na telefonie- nie miałem info o wyczyszczeniu danych. Nie wiem co zrobić. Telefon s10+ z najnowszym androidem, opaska mi band 4.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Przenoszę właśnie Mi Fit na inny telefon i znów jest kojena nowa dziura w danych których nie pobiera aplikacja. Na starym telefonie w aplikacji te dane są, a na nowym nie. Ktoś może orientuje się o co tutaj chodzi i jak przenieść całą historię ?

 

Teraz zauważyłem, że to samo jest i córki na jej koncie Mi Fit. Brakuje danych z kilkudziesięciu dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane leżą na serwie chińczaków, to co Ci przywrócą na innym fonie/systemie zależy tylko i wyłącznie od (nie)umiejętności programistów Xiaomi i (nie)wydolności ich serwerów penetrowanych systematycznie przez CIA, KGB, CBA, CBŚ i jeszcze kilkudziesięciu służb walczących o ład i porządek cywilizacji.
Mi po przejściu z RN4 pro na RN8 pro obcięli 1200 kilometrów pedałowania, mimo że jestem za wolnością sumienia i orientacji. Mimo, że na RN4 dane są poprawnie pokazywane.


Ps. Problem wielokrotnie omawiany, jakby to napisał jeden z moderatorów.

PS2. Odpowiedź od chińczaków standardowa:
- u nas wszystko w porządku.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane leżą na serwerze u chińczaków, w fonie ich nie ma. Dobrym przykładem jest to, że nawet jak się postawi nowy rom, to później dane się pojawiają w aplikacji. Oczywiście pod warunkiem że chińska technologia nie zawiedzie.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...