Sign in to follow this  
Orjon

Moderowanie nowych tematów w niektórych działach

Recommended Posts

Dzień dobry wszystkim,

jak być może niektórzy zauważyli, a niektórzy nie, liczba nowych wątków w działach takich jak Ogłoszenia, Tutoriale, Aktualności, Modyfikacje techniczne itd. uległa pewnemu zmniejszeniu.

Jest tak ze względu na to, że jakiś czas temu zdecydowaliśmy się na wprowadzenie opcji akceptacji wszystkich nowych wątków w tych działach - chcemy zapobiec temu, aby nowi użytkownicy zakładali wątki dotyczące swoich problemów w miejscach, gdzie nie należy tego robić, gdyż nie są to działy, gdzie powinno toczyć się dyskusje na te tematy. 

Ta decyzja przyniosła dobre skutki - dzięki niej możemy odciąć od publikacji wątki takie jak na poniższym zrzucie ekranu:

Screenshot_2020-05-17-11-53-13-921_com.android.email.jpg

Mamy nadzieję, że dzięki temu niektórzy użytkownicy zaczną szukać odpowiedniego działu na forum, gdzie można poruszyć dotykający ich problem, a nie zakładać je w pierwszym lepszym dziale.

Oczywiście wszystkie posty dotyczące rzeczywistych aktualności czy tutoriale, które rzeczywiście są tutorialami (a nie pytaniem "jak to naprawić pls odpiszcie") będą akceptowane bez żadnego problemu.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this