Mam hulajnogę już od dawna. Ostatnio odpadł mi błotnik. Co za tym idzie uszkodził się również przewód do lampki z tyłu. Z taką hulajnogą jeździłam około 2 tygodnie bez żadnego problemu. Jednak dzisiaj z niewiadomych powodów hulajnoga przestała reagować na przycisk sterowania. Hulajnoga jest cały czas w trybie eco. Ciągle pika. Połączyłam się z hulajnogą przez bluetootha ale w aplikacji nie ma żadnego kodu błędu lub kodu ostrzeżenia.
Po tym jak piknie raz hulajnoga, mogę połączyć się z nią, po tym jak znowu piknie, rozłącza mnie chociaż panel ciągle się świeci i tak w kółko.
Pytanie
paosid
Cześć,
Mam hulajnogę już od dawna. Ostatnio odpadł mi błotnik. Co za tym idzie uszkodził się również przewód do lampki z tyłu. Z taką hulajnogą jeździłam około 2 tygodnie bez żadnego problemu. Jednak dzisiaj z niewiadomych powodów hulajnoga przestała reagować na przycisk sterowania. Hulajnoga jest cały czas w trybie eco. Ciągle pika. Połączyłam się z hulajnogą przez bluetootha ale w aplikacji nie ma żadnego kodu błędu lub kodu ostrzeżenia.
Po tym jak piknie raz hulajnoga, mogę połączyć się z nią, po tym jak znowu piknie, rozłącza mnie chociaż panel ciągle się świeci i tak w kółko.
Ktoś miał podobną sytuację?
3 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się