Jump to content

Słuchawki Nie pasują do klasycznego wejscia 3.5mm

Hells1920
 Share

Recommended Posts

Witam

Ciekawy problem a mianowicie wejscie sluchawkowe to 3.5mm telefonu. Kupiłem sobie jbl i to za 150zł ponad wszystko ładnie działa pięknie ALE  słuchawki nie wchodzą do końca wejścia xd

Obstawiam że to wina xiaomi za tandetne części jakie daje do telefonu.

Pewnie wejście różnie  się o nanometry.

Z ciekawości w pracy pożyczyłem 4 słuchawki od znajomych panasonic,sony jakiś chinczyk i no name wszystkie mają ten sam problem....

Czy ktoś miał ten sam problem? Można to jakoś zrobić?

Edited by Hells1920

Czuje, ze masz ten sam "problem", co ja miałem x czas temu przy LG G6 (ogólnie dość popularne zjawisko i topicy na forach). Problem okazał się bardzo błahy: do wnętrza dziurki dostał się kurz ten z przetrzymywania w kieszeni w postaci np. przecierającego się materiału (taki pyłek z tkaniny), paproszki, syfki itp.

Wystarczy mały drucik i pogrzebanie nim w otworze od jacka (tak, jakbyś chciał coś wyjąć co tam wpadło). Wyciągnąłem ok. 1-2 mm niechcianych dodatków (kurz po materiale). Sprawdź tym drucikiem...a jak nic nie będzie to może któraś z blaszek się odgięła.

10 minut temu, Boomers napisał:

sprawdź tym drucikiem...

Z drucikiem to ostrożnie, jakaś wykałaczka drewniana, czy plastikowa bezpieczniejsza. Też tak kiedyś miałem i już myślałem że szlak trafia gniazdo, albo słuchawki.