Jump to content

Rozlany Wyświetlacz po upadku nie działa dotyk

dawido1991
 Share

Recommended Posts

Witam Pytanie odnośnie Wyświetlaczy gdzie mogę dostać do mi9 T Pro kompletny wyświetlacz? na Allegro widzialem  po 500-600 zł z Hong Kongu serwis obstawiam że bedzie droższy. Co polecacie w takim przypadku chciałbym go odratować  gdzie zakupić?  Faktycznie dość kruche są te wyświetlacze 

87060977_3146467465578604_7564108655809789952_n.jpg

Edited by dawido1991

13 godzin temu, marcinj6 napisał:

Spadł w tym etui? Chyba z wysoka na cos twardego trafił?

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

spadł w oryginalnym etui który jest w zestawie płasko na płytki z 1,5 metra wysokości ekran jest już całkowicie czarny 

Edited by dawido1991

44 minuty temu, Nezumi napisał:

Tak na pierwszy rzut oka nie widać na nim żadnych uszkodzeń mechanicznych... ja bym chyba najpierw próbował wysyłać na gwarancję, kto wie, może przejdzie i naprawią :P. Jak chcesz sam kupować, to pewniaki masz tutaj: https://sklep.micenter.pl/pl/c/MI-9T-PRO-Redmi-K20-PRO/110

na zdjeciu nie widać na żywo jest pękniety ekran od połowy wyswietlacza do prawej krawędzi aż do samego dołu 

9 minut temu, dawido1991 napisał:

znalazłem serwis w Warszawie telefonicznie gość mi powiedział 700 zł wymiana 

upewnij się na jakich częściach, żebyś czasami nie skończył z jakimś pseudo-amoledem, który nawet obok nigo nie stał :P.

• Like 1

19 minut temu, Nezumi napisał:

upewnij się na jakich częściach, żebyś czasami nie skończył z jakimś pseudo-amoledem, który nawet obok nigo nie stał :P.

a jeszcze jeden znalazłem w zabrzu cena 507 zł tylko 2 tygodnie czekaja na transport z chin przez tego virusa sie odciąga  i że niby orginalne wyświetlacze tak jak mówisz jeszcze trzeba to zweryfikowac konkretnie

Edited by dawido1991

Dnia 22.02.2020 o 20:36, dawido1991 napisał:

Witam Pytanie odnośnie Wyświetlaczy gdzie mogę dostać do mi9 T Pro kompletny wyświetlacz? na Allegro widzialem  po 500-600 zł z Hong Kongu serwis obstawiam że bedzie droższy. Co polecacie w takim przypadku chciałbym go odratować  gdzie zakupić?  Faktycznie dość kruche są te wyświetlacze 

87060977_3146467465578604_7564108655809789952_n.jpg

wyslij do micenter orginalne czesci i szybka naprawa

2 godziny temu, dawido1991 napisał:

a jeszcze jeden znalazłem w zabrzu cena 507 zł tylko 2 tygodnie czekaja na transport z chin przez tego virusa sie odciąga  i że niby orginalne wyświetlacze tak jak mówisz jeszcze trzeba to zweryfikowac konkretnie

Nie ryzykowałbym... MiCenter naprawia na oryginalnych wyświetlaczach, a cenę podają 900PLN... 500PLN jest w tym wypadku podejrzane.

• Like 1