Sign in to follow this  
mars28

Folia Matowa / Aluminiowe Plecki

Recommended Posts

Razem z telefonem zakupiłem folię matującą na ekran. W zestawie jest też jakaś niebieska folia - nie mogę rozgryźć do czego to służy. W tym dziale, w zamkniętym już temacie "screen protector" ktoś napisał, że do odczepiania kurzu z ekranu, ale czy to faktycznie jest to tego? Czy jeśli w trakcie nakładania folii jakiś pyłek przyklei mi się do folii to czy tym niebieskim czymś też mi się uda go odczepić? W tej sytuacji to chyba też mogę odciąć sobie niewielki fragment tej folii a resztę zostawić na inną okazję, zgadza się? Nie chciałbym zrobić jakiejś głupoty, jeśli to nie do tego służy, no ale pytam, bo do tej pory kupowałem folię, w których nie było takich wynalazków.

Edited by mars28

Ta niebieska folia jest właśnie do odczepiania kurzu. Zanim nakleisz właściwą folię to najpierw powinieneś zebrać kurz tą niebieską folią naklejając ją po kolei w różnych miejscach wyświetlacza. 

Zresztą poszukaj sobie filmików na youtube (nieważne czy do Mi3 czy do jakiegoś innego telefonu - wszędzie wygląda to tak samo). 

Ok, dzięki za odpowiedź.

A jeszcze jedno pytanko - był swego czasu dostępny, nawet na IBG, hard case ze szczotkowanego aluminium, który wyglądał zaje.... Widzę, że został chyba wycofany. Czy były z nim jakieś problemy, wpływał niekorzystnie na sygnał, itp?

Dokładnie. Telefon gubil często zasięg np. w samochodzie itp. . Ja tez taki mam i lezy sobie w szafie :(

Edited by lg4xhd

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this