Skocz do zawartości

Problem z podglądem JPG po podlaczeniu do kompa


Jacek Mis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem poniewaz zdjecia zrobione nowym Xaomi readmi Note 8 PRO nie sa wyswietlane na komputerze jako srednie i duze ikony. Jest to bardo uciazliwe jesli mam podzielic zdjecia tematycznie bo nie widze samego zdjecia. czy mozna cos z tym zrobic ???? Probowalem dwóch roznych programow i nic to nie pomoglo. Problem dotyczy zarowno zdjecie na telefonie przy podlaczniu kablem USB oraz po przegraniu plikow na komputer . Prosze o pomoc w rozwiazaniu problemu.

Edytowane przez Jacek Mis
bledny wpis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Ja dalej nie rozwiązałem problemu. Jedyne co można zrobić żeby nie klikać w ciemno to w Widoku włączyć Szczegóły i szukać po dacie.
Już mnie zaczyna denerwować ten telefon bo to nie jedyna skucha w nim. Np. nie można u mnie wysłać zdjęć bezpośrednio z Galerii. Po zaznaczeniu zdjęć niby jest wybór aplikacji które mogą być użyte do wysłania ale nie daje się wybrać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Dnia 24.02.2020 o 13:55, AoiTori napisał:

mam ten sam problem. Irytujące :(  Ktoś ma jakąś radę? Na pewno to nie wina Windowsa , z innych telefonów wyświetla miniaturki

To samo jest w nowym RN10Pro. Brak miniaturek zdjęć po podłączeniu do kompa. Na telefonie żony na RN8Pro oczywiście tak samo. Na starym P9 wszystko gra. Zgłosiłem temat do Xiaomi, mam nadzieję, że koś ten irytujący problem wreszcie rozwiąże. Nawiasem mówiąc tak samo wkurzająca sprawa to zmiana nazwy pliku przy wysyłaniu go na kompa bluetoothem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...