Jump to content

siekiera

Użytkownicy
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

siekiera's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Galeria firmowa wer. 2.2.15-global Nie pozwala wysyłać zdjęć bezpośrednio z galerii. Po wybraniu zdjęcia wyskakuje od dołu belka z menu i po wejściu w Udostępnij na dole jest pokazana cała lista dostępnych aplikacji, i miejsc gdzie można wysłać lub zapisać zdjęcie ale nic nie działa. Czy może trzeba coś w uprawnieniach zaznaczyć? Lub inaczej... jaką polecacie galerię żeby dobrze działała z tym telefonem?
 2. Ja dalej nie rozwiązałem problemu. Jedyne co można zrobić żeby nie klikać w ciemno to w Widoku włączyć Szczegóły i szukać po dacie. Już mnie zaczyna denerwować ten telefon bo to nie jedyna skucha w nim. Np. nie można u mnie wysłać zdjęć bezpośrednio z Galerii. Po zaznaczeniu zdjęć niby jest wybór aplikacji które mogą być użyte do wysłania ale nie daje się wybrać
 3. Potwierdzam ale dziwne, że jest to głównie odczuwalne przy klawiaturze na "?123" i na "lupce". W innych przypadkach np. strony www czy fb nie czuje się tego tak.
 4. U mnie w PLAY jest to samo. Tam gdzie jest zasięg BTS Play to wystarczy włączyć "roaming krajowy". Jak nie ma zasięgu PLAY to muszą być włączone "dane w roamingu" i wtedy pojawia się literka R ale i tak jest najczęściej beznadziejnie. Chyba uciekam do Plusa bo akurat skończyła mi się umowa.
 5. @Jacek jak rozwiązałeś problem? Mam to samo, telefon ten sam.
×
×
 • Create New...