• 0
sasza100

Smartfon do 2000zl

Question

Od trzech lat posiadam xiaomi redmi note 4 wersję 32/3 snapdragon, ale chciałbym już coś znacznie lepszego nowszego czy doradzi poleci ktoś dobrego smartfona do 2000tys?? Interesuje mnie dobra bateria na długi czas pracy, internet gry itp. Szybkość działania, duży wyświetlacz, dobry aparat.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 answer to this question

Recommended Posts

  • 0

Zależy ile chcesz godzin SoTu mieć. Jeżeli wystarczy Ci 5-6 to Mi9 bez dopisków. Jeżeli chcesz więcej... To tutaj będzie ciężko... Bo Mi9T Pro niby 4000 mAh bateria, ale jakoś szczególnie dłużej nie trzyma z tym, że wydajnościowo lepszy od Redmi Note 8 Pro. Teraz RN8Pro za 1200 6/128 znowuż ma wydajność lepszą niż Mi9 T i.składa go jak klocki lego jeżeli idzie o baterię i aparaty. Niestety (dla niektórych, bo nie dla mnie) nie ma amoleda matrycy. 

Tu już sam musisz wybrać co... 

Ja brałbym Mi9. A sam, z powodu iż jedna 9tka już w domu jest, wziąłem RN8Pro z którego, po wczesnych jajach, które sam ogarnęłam, jestem bardzo (TERAZ JUŻ!) zadowolony. 

 

I teraz nie słuchaj jakie to 9T/T Pro ms zajedwabiste aparaty... Bo ma słabsze niż Mi9 (bez dopisków) i IMHO niż RN8Pro też... 

 

Albo Mi9, albo RN8Pro (z tym, że bez miui.eu bo syftek) ociupinkę słabszy aparat, w niektórych warunkach, od Mi9, ale dużo lepsza bata. 

Albo zbierasz kasiorkę i czekasz na Mi10 / Mi10 Pro. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now