Skocz do zawartości

Problem z odblokowaniem BT


Gacio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam telefon Xiaomi redmi 3s. Gdy chce przywrócić ustawienia fabryczne (przez menu ustawienia), telefon się uruchamia ponownie, pojawia się na chwile logo MI na czarnym ekranie. Czarny ekran zostaje i pomaga tylko przytrzymanie długo przycisku POWER. Wtedy się włączy normalnie, ale ustawienia są tak jak były wraz z danymi. Jak przytrzymam VOL+ i VOL - oraz POWER to włączy się logo MI na czarnym ekranie, znika i już tak zostaje. Nie działa tryb recovery, dobrze myślę? Dodam, że robię o pierwszy raz.

Moja wersja Android to 6.0.1 MMB29M a wersja MIUI to Global 7.3 (stabilna) 7.3.10.0.0(MALCNDE). Nie da się tego zaktualizować przez ustawienia telefonu, a ten soft (taki był) jest częściowo po polsku a częściowo po angielsku.

Mam konto Xiaomi, dość długo. Robię według tej instrukcji

 1 zrobiony, punkt 2 tu mam problem. Nie działa link https://en.miui.com/forum.php na chińskiej stronie nie umiem znaleźć zakładki "device".

Nie wiem czy to ma coś wspólnego ale na telefonie wchodząc w ustawienia, konto Xiaomi. Moje urządzenia, widzę to tak:

1675471432_Screenshot_2020-01-01-13-08-39_com.xiaomi.account1.thumb.png.d562a3440d45333324d272a29a3d7d7d.png

Punkt 3 i 4 zrobiony. Tutaj mam pytanie, wcześniej trzeba było pisać wniosek i Xiaomi musiało zaakceptować. Teraz się to zmieniło i już tego nie ma? Dobre informacje znalazłem?

Punkt 5 zrobiony oraz podpunkt 1. Co do podpunkt 2. zrobiłem w nim kroki od 1 do 5. Mam problem krokiem 6

Dnia ‎29‎.‎01‎.‎2016 o 13:08, Zenderable napisał:

Szukamy "Stan odblokowania Mi" (Mi Unlock Status) i klikamy "Dodaj konto" (Add account and device). Powinien pojawić się monit o sukcesywnym dodaniu konta. Jeśli dodatkowo pojawi się komunikat z prośbą o włożenie karty SIM i włączeniu przesyłu danych (z wyłączonym Wi-Fi) to tak robimy.

Nie umiem tego znaleźć, szukam i szukam i nic.

Pozostałe punkty ogarniam, przez to że nie udało mi się zrobić pewnych punktów. Nie udaje się odblokować BT.

1795074632_IMG_20200101_1309131.thumb.jpg.4abb4b75cbb58787be19ee5d91fb27bf.jpg

I wyskakuje taki komunikat. Proszę bardzo o pomoc, z góry dziękuję każdemu za pomoc.

Edytowane przez Gacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradnik tyczy się najnowszej wersji MIUI, czyli MIUI 11. Na starszych wersjach opcje programistyczne mogą znajdować się w innym miejscu, musisz używać wyszukiwarki w ustawieniach. Wygląda na to, że masz syfMIUI, więc możesz już mieć ten bootloader odblokowany, sprawdź to: https://miuipolska.pl/?faqs=jak-sprawdzic-status-bootloadera. W tryb recovery wchodzisz źle, powinno się trzymać:

Cytat

POWER + VOL -

Ogólnie zanim się za to weźmiesz to polecam poczytać dokładniej dział Tutoriale, zapoznać się z tematami, pooglądać jakieś filmy na YouTube z tym związane (wchodzenie w tryb fastboot itp.). Póki co to możesz sobie narobić więcej szkód, niż korzyści nie ogarniając tematu. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...