Skocz do zawartości

Parowanie czyli Mi fit do kosza


Paraglobularna

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest jakas inna sensowna apka zamiast mi fit ? przecież to taki szajs że ze świecą szukac gorszego. Nowa opaska, na żadnym z 3 telefonów sie ni eparuje. Wykrywa, klikam na opasce potwierdzenie za chwile na telefonie wyskakuje monit "brak połaczenia z siecią" wifi wlaczone dane komorkowe wlaczone gps wlaczony i gowno....

zanim sie zarejestrowalam to samo, 34 razy kikalam bo brak połączenia, sory ale takiego szajsu jesli chodzi o apke to długo nie widziałam.

Prezentu nie zwróce więc najpewniej zostanie rozwalona młotkiem dla swojej satysfakcji. Robią taki sprzęt a apki nie potrafią zrobić w opiniach google co 3 ma taki problem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xiaomi ma taka wiedze ze atom rozbije niedługo a aplikacji ni epotrafi zrobić, 40 prob zeby zalogowac sie do apki paranoja.

17 minut temu, Bogdan75 napisał:

Na przykład: Notify & Fitness for Mi Band 

tylko ze kazda inna apka dziala poprzez autoryzacje mi fit z ktorym jak wczesniej pisalam w ogole nie da ię polaczyc, sa nawet problemy zeby się zalogować ! a bez mifit trzeba jakies kody autorycyjne podawac wiec niestety tylko rozpieprzenie młotkiem tego chinskiego dziadostwa pozostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...