Skocz do zawartości

Program Do Nagrywania Rozmów Kompatybilny Z 1S


Gargantua

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Szukam programu do nagrywania rozmów, który współpracuje z Redmi 1S bezproblemowo. Obecnie korzystam z aplikacji Call Recorder w wersji free. Nie jestem z niego zadowolony bo działa nagrywanie tylko mojego głosu, drugiego rozmówcy nie słychać. Próbowałem wielu konfiguracji i bez rezultatu, czasami nagrywa prawidłowo ale to loteria bo jest to 1 na 20 rozmów.

 

 

Jeśli jakiś posiadacz Redmi 1S ma sprawdzoną i działającą aplikacje do nagrywania, prosiłbym o podanie nazwy albo linka na Google Play. W sumie nie ma znaczenia czy free bądź płatna. Ważne żeby była sprawdzona faktycznie na 1S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie korzystam z aplikacji Call Recorder w wersji free. Nie jestem z niego zadowolony bo działa nagrywanie tylko mojego głosu, drugiego rozmówcy nie słychać. Próbowałem wielu konfiguracji i bez rezultatu, czasami nagrywa prawidłowo ale to loteria bo jest to 1 na 20 rozmów.

 

W ustawieniach programu jako źródło dźwięku wybierz Linia telefoniczna.

 

Ten program ma sens jak używasz CM 11 bo na MIUI 5 masz wbudowane nagrywanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arx Rzeczywiście jest taka opcja, dzięki za informację bo nie wiedziałem o tym (zresztą tak jak o 50% funkcjach tego telefonu :rolleyes: ).

Sprawdziłem na szybko i na razie jeszcze bez testów, ale bardzo uboga ta funkcja, nie ma do wyboru jakości nagrywania, formatu plików itd. Oczywiście przetestuje ją, ale...

 

Jeśli ktoś zna jakąś zewnętrzną apkę która współpracuje z 1S to proszę o propozycje.

 

 

@fredek  Dzięki, ale jak wspominałem prawie wszystkie funkcje wypróbowałem (i kombinacje) ale nadal nie nagrywa prawidłowo, tylko loteria.

Edytowane przez Gargantua
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś zna jakąś zewnętrzną apkę która współpracuje z 1S to proszę o propozycje.

 

 

Spróbuj pan tego:

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.globaleffect.callrecord

 

To z kolei...

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nll.acr

 

...obsługuje bankowo przynajmniej niektóre rodzaje Xiaomików, jest więc szansa i na obsłużenie 1s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fredek  Dzięki, ale jak wspominałem prawie wszystkie funkcje wypróbowałem (i kombinacje) ale nadal nie nagrywa prawidłowo, tylko loteria.

 

Co masz za ROM ?

Ja tego programu używam od początku roku na CM 11 w wersjach R15..R21 i zdecydowanie działa prawidłowo, nie ma z nim najmniejszego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam,

Problem powrócił. Od momentu kiedy założyłem ten temat, stałem się użytkownikiem programu ACR (Another Call Recorder). Wszystko działało OK, na Cyanogenmod 11 jak i na CM12. Od 4 dni używam najnowszego Cyanogena z numerem 13, pobranego stąd http://forum.xda-developers.com/redmi-1s/orig-development/cyanogenmod-13-0-t3265044

Niestety nagrywanie rozmów przestało działać. Nie wiem czy to wina Romu, czy to coś w telefonie się zepsuło. Czy ktoś z Was korzysta z ACR na Cyanogenie 13? Jeśli tak to prosiłbym o potwierdzenie czy działa u Was wszystko prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...