cinek_kobylka Opublikowano 27 Listopada 2019 Opublikowano 27 Listopada 2019 Witam. Mam problem. Po aktualizacji do Miui 11 mam problem z powiadomieniami z Panelu sterowania. Nie da się ich wyłączyć . Suwak do wyłączania jest nieaktywny. Czy ktoś może się z tym spotkał i wie jak to usunąć ??? Z góry dziękuję za pomoc
Nezumi Opublikowano 27 Listopada 2019 Opublikowano 27 Listopada 2019 Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum. Wyłącz je w ustawieniach panelu...
Rekomendowane odpowiedzi