Skocz do zawartości

cinek_kobylka

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cinek_kobylka

  1. Witam. Mam problem. Po aktualizacji do Miui 11 mam problem z powiadomieniami z Panelu sterowania. Nie da się ich wyłączyć . Suwak do wyłączania jest nieaktywny. Czy ktoś może się z tym spotkał i wie jak to usunąć ??? Z góry dziękuję za pomoc
×
×
  • Dodaj nową pozycję...