bifu

Autompa nie działa na MIUI 11

Recommended Posts

Witam

Po aktualizacji do Miui 11 mój Mi9T niestety przestał obsługiwać Automapę. Nie ma problemu z zainstalowaniem najnowszej wersji automapy 1910, ale już podczas instalacji pojawia się komunikat, iż  / automapa jest do starszej wersji oprogramowania i może nie działać prawidłowo /, niemniej jednak instaluje się bez problemu, bez problemu również pobiera aktualizację i ............działa jeden dzień,  następnego dnia już nie uruchamia się. Po prostu po zainstalowaniu działa tylko dzień i tyle.

 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Normalnie działa. Usuń może ręcznie wszystkie pliki co zostały po odinstalowaniu. Nieraz jak śmieci zostaną to są dziwne problemy.

Wysłane z mojego Redmi K20 przy użyciu Tapatalka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko pousuwałem, wyczyściłem cleanerem. Normalnie działa to fakt, ale czemu tylko 1 dzień ?+

Małe sprostowanie. Po instalacji pojawia się komunikat, ale nie o wersji oprogramowania miui, ale o tym iż automapa jest do starszej wersji Androida i może nie działać prawidłowo. Odnośnie abo - wiadomo :-D, ale co ciekawe to na trzech innych smartfonach owa automapa śmiga, z tym iż tam jest andek 6 lub 9.

Ta sama wersja automapy działała do czasu aktualizacji miui na 11.

Edited by bifu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam.

Mniej więcej wiem, gdzie jest problem z krótkim działaniem automapy, ale niestety nie znam recepty na tą bolączkę :-(. Mianowicie wszystko się pięknie instaluje i działa zaraz po instalacji do czasu.............wyczyszczenia telefonu sprzątaczem czy clenarem. Po tym zabiegu usuwa z pliku Maps, mapę oraz z pliku sound usuwa lektorów. Zapewne dlatego działa mi jeden dzień,  gdyż raz dziennie czyszczę telefon i po czyszczeniu "kasuje" mapę i lektorów. Jest jakiś sposób aby te pliki jakoś ukryć czy zabezpieczyć, ażeby ich nie usuwało podczas czyszczenia telefonu ?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now