Skocz do zawartości

Telefon wyłącza się


szyna93

Rekomendowane odpowiedzi

Czy komuś przydarza się problem z "wyłączającym" się telefonem? Od jakiegoś czasu notorycznie wyłącza mi się telefon. Myślałem, że może wina romu xiaomi.eu. Wgrałem globala, dalej to samo. Z rzeczy niestandardowych miałem tylko insta beta oraz yt vanced non root. Może ktoś spotkał się z tym problemem i ma to powiązanie z softem, apk, a może sam telefon nadaje się do oddania na gwarancję? Tel to rn5 whyred. YT prawie ciagle chodził w tle + nawigacja, po wyjsciu z auta telefon już był "martwy" restart pomagał na bardzo krótko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bety Instagrama oraz Vanceda używam od lat niepamiętnych, więc to na pewno nie ich wina. :razz: Skoro próbowałeś xiaomi.eu i stable to biednie to wygląda trochę, a oddanie na gwarancje może być różne, zależnie gdzie kupiłeś. Możesz jeszcze przez miflasha globca zrobić, ale pewnie nic to nie da. 

Edytowane przez snCk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Global przez miflasha nic nie dawał, eu nie dawało, z ciekawosci dalem rom evolution z xda i dzisiaj znów zaczął się wyłączać. Sprobuje najnowsze eu bez vanceda i bety instagrama. Orientujecie się czy przy oddaniu na gwarancje musze dac miflashem stable+lock bootloader, czy bootloader moze byc odblokowany? Telefon zakupiony w media expert.

Edytowane przez szyna93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie założyłem tu konto aby ci odpisać! Od jakiegoś tygodnia telefon tak samo wyłącza się sam bez powodu. Nie brakuje mu baterii ani nic.. Nie chodzi też o zimno ponieważ robi to często w domu czy biurze. Nie mam pojęcia o co chodzi a nie instalowałem żadnych dziwnych aplikacji. Soft mam MIUI Polska regularnie aktualizowany wszystko cacy..

 

@ Zapomniałem dodać, że nie mogę go czasem włączyć z powrotem... Trzeba odczekać losową ilość czasu, spróbować i działa. Tak samo wyłączanie zdarza się kompletnie losowo.

Edytowane przez bizonMWK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...