Jump to content

szyna93

Użytkownicy
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by szyna93

  1. Global przez miflasha nic nie dawał, eu nie dawało, z ciekawosci dalem rom evolution z xda i dzisiaj znów zaczął się wyłączać. Sprobuje najnowsze eu bez vanceda i bety instagrama. Orientujecie się czy przy oddaniu na gwarancje musze dac miflashem stable+lock bootloader, czy bootloader moze byc odblokowany? Telefon zakupiony w media expert.
  2. Czy komuś przydarza się problem z "wyłączającym" się telefonem? Od jakiegoś czasu notorycznie wyłącza mi się telefon. Myślałem, że może wina romu xiaomi.eu. Wgrałem globala, dalej to samo. Z rzeczy niestandardowych miałem tylko insta beta oraz yt vanced non root. Może ktoś spotkał się z tym problemem i ma to powiązanie z softem, apk, a może sam telefon nadaje się do oddania na gwarancję? Tel to rn5 whyred. YT prawie ciagle chodził w tle + nawigacja, po wyjsciu z auta telefon już był "martwy" restart pomagał na bardzo krótko.
  3. Witam, świeżo kupiłem rn5 global, pierwsze odpalenie, wszystko pięknie ładnie odpaliło się miui 9, ledwo skończyłem konfigurację i aktualizacja do miui 10, klikam pobierz, a telefon mnie pyta czy ma pobierac przez dane komórkowe pomimo włączonego Wi-Fi i połączonego. W tym cały problem. Po zaakceptowaniu pobierania przez dane komórkowe oczywiście pobieranie się rozpoczyna, ale internet ciągnie z Wi-Fi. To samo dotyczy sklepu Play, aktualizacji aplikacji systemowych, czy innych polecen, które wymagają Wi-Fi. Internet mam mobilny, a Wi-Fi realizowane jest przez hotspot zrobiony z Xperia M2. Na Nokii 3 wystarczyło wejść w opcje Wi-Fi i zmienić opcje sieci z ograniczeniami na pełny dostęp, czy jakoś tak, tutaj nie znalazłem takiej opcji... Ktoś może zna taki problem? Dodam tylko, że tak się dzieje tylko na połączonym hotspocie, na "normalnym" wifi z routera śmiga ok....
×
×
  • Create New...