Jump to content

Grupowe SMS

DeveloperZam
 Share

Recommended Posts

Witam

Mam problem z MI9T Pro z nakładką Miui10, mianowicie nie mogę wysyłać SMS grupowych do wielu kontaktów naraz co jest mi bardzo potrzebne w wykonywaniu swojej pracy. Podczas próby wysłania takiego sms wyrzuca monit "Aplikacja wiadomości próbuje wysłać masowy sms, czy zezwolić" pomimo kilkukrotnego zezwolenia do większości kontaktów z grupy nie dochodzi ten sms. Czy jest jakaś opcja zdjęcia tej blokady aby nie pytało o zgodę tylko puściło sms do wszystkich z grupy ?

Próbowałem już różnych dedykowanych aplikacji do wysyłania masowych sms jednak za każdym rzem jest ta sama historia.

Pozdrawiam

• 1 month later...
  • 1 month later...

Tak, próbował kilku programów do grupowych sms i w każdej apce wyrzuca błąd.

Z tego co udało mi się dowiedzieć jest jakaś blokada systemowa blokująca masowe sms powyżej 7 odbiorców :-(

Jeżeli ktoś wie jak to zmienić lub wyłączyć to proszę o pomoc.

Pozdrawiam

• 1 month later...
  • 7 months later...

Czy ktoś rozwiązał już ten dokuczliwy problem? Też opieram swoją pracę na częstym wysyłaniu SMS/MMS grupowym. Minimum 2 wiadomości zawsze są niedostarczone, czasami 6 na 10-12 wysłanych.
Przeczytałem cały internet, ale nie ma żadnej satysfakcjonującej porady.
Żadne Textry i inne programy nie pomagają.

Wysłane z mojego MI10 Lite 5G

Poradnik zacny, pomimo problemów (ochrona przed zapisem) w powłoce shell, to udało się.

Konieczne jest zalogowanie się telefonem na konto Xiaomi i załączenie Debugowanie USB (Ustawienia bezpieczeństwa). Bez tej opcji nie ma możliwości zapisu nowych ustawień. Przy okazji przetestuję i dam znać.

6c718b903464e49e8d190b12e2032020.jpg

to jest ograniczenie które trzeba zmienić przez abd. miałem to samo z sony I to samo z mi9tpro.
rozwiązanie któremu mnie działa

https://www.xda-developers.com/change-sms-limit-android/
Wysłałem właśnie 10 w wiadomości grupowej.
Wszystkie wysłane i wszystkie doszły 10/10

Można temat zamknąć, a nawet wrzucić w porady.

Wysłane z mojego MI10 Lite 5G

• 8 months later...

Nie wysyła mi SMSów po tym jak wysłałem grupowy SMS. Wysłałem grupowy SMS do 21 osób i coś przyblokowało. Zaczęło wysyłać, ale bardzo powoli szło. Wysyłało po kolei pojedynczo. Pierwsze wysłane dostarczenia pojawiły się po kilku minutach. Bardzo powoli wysyłało (półtorej godziny szło do około połowy numerów) i po wysłaniu połowy całkiem się zawiesiło. Nie ruszało dalej przez kilka godzin i zablokowało możliwość wysyłania kolejnych SMSów. Wykasowałem niewysłane SMSy, ale nic nie pomogło, jakby przyblokowało jakąś bramkę. Chciałem sprawdzić, czy to po stronie telefonu czy operatora. Zamieniłem karty z drugim telefonem i wszystko działało poprawnie, na obydwu telefonach, po zamianie spowrotem, problem bez zmian. Czyli ten konkretnie aparat przy tej konkretnie karcie. Ktoś ma jakieś rady?

Edited by Rumcajs444114
Korekta tekstu i dokładniejszy opis problemu