Jump to content

Słuchawka Xiaomi Headset - Basic, Youth - różnice

fake4r
 Share

Recommended Posts

Hej. Chciałem kupić prostą słuchaweczkę xiaomi headset aby móc wygodnie rozmawiać i jednocześnie obsługiwać komputer. Cudów nie wymagam więc padło na siajomi.

Tylko mam pytanie bo widzę w internecie jakby 2 wersje, ogólnie nazwy jakie się przewijają to Youth i Basic. Jedna wersja jest z dodatkowymi przyciskami z boku a druga bez. 
Rozumiem że funkcjonalność tej wersji bez dodatkowych przycisków jest ograniczona lub te funkcje są przeniesione do głównego przycisku. A czy coś jeszcze ? Czy wersje różnią się np. jakością rozmów, pojemnością baterii - czasem rozmów, czuwania itp. 

Nie wiem którą wybrać, ale chyba tą z przyciskami no nie?

Będę wdzięczny za nakreślenie różnic, najlepiej od kogoś kto używał obydwu wersji.
Dzięki.

Kupiłem w końcu 2 sztuki aby porównać je ze sobą, chociażby specyfikacją z opakowania itp. Jedna tańsza i była na zdjęciach bez przycisków, druga droższa z przyciskami. Finalnie otrzymałem 2 takie same słuchawki. Dokładny model to LYEJ02LM. To oznacza chyba że występuje tylko jedna wersja tej słuchawki - z przyciskami. Więc tak to wygląda.  

6 godzin temu, fake4r napisał:

występuje tylko jedna wersja tej słuchawki - z przyciskami.

Bez przycisków były dwie wersje, chyba standart i youth. Ta z przyciskami głośności jest trochę grubsza, wyraźnie cięższa i chyba ma trochę większą baterię.

6 godzin temu, fake4r napisał:

Edited by FromWP