Skocz do zawartości

Zdjęcia osób dzwoniących.


Obelix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Po udanej aktualizacji Redmi K20 PRO z Global do xiaomi.eu w wersji 10.4.6, zdjęcia osób dzwoniących są bardzo małe. Czy jest jakaś metoda na ich zwiększenie, czy po prostu muszę zainstalować jakiś zewnętrzny Caller ID, bo przyzwyczaiłem się do dużych i widocznych fotek osób dzwoniących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Zainstalowałem Signala. SMSy ustawiłem, że będą obsługiwane przez tę aplikację. A jak ustawić rozmowy telefoniczne? Czy to odbywa się tylko z użytkownikami Signala?

I czy np. przy projektowaniu romów nie można zwiększyć pola wyświetlanego zdjęcia? Kiedyś mając Asusa Zenfone 2, jak dodawało się zdjęcie kontaktu, to można było ustawić też jego rozmiar.

Edytowane przez Obelix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obelix

Dzwonienie przez Signala będzie działało tylko do osób, które też mają Signala. Na szczęście u mnie rodzina korzysta. ;) Jeśli dzwonisz do osoby, która nie ma Signala, wtedy połączenie jest przekierowywane do domyślnej aplikacji Dialera. Musisz spróbować użyć innego Dialera, np. tego od Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Dzięki za zainteresowanie. W sumie od jakiegoś już czasu, staram się instalować jak najmniej zewnętrznych apek. Może twórcy xiaomi.eu, kiedyś zwiększą obszar wyświetlania tego zdjęcia. Albo chociaż dodadzą opcję ustawienia tegoż parametru w/g własnych preferencji.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
OK. Dzięki za zainteresowanie. W sumie od jakiegoś już czasu, staram się instalować jak najmniej zewnętrznych apek. Może twórcy xiaomi.eu, kiedyś zwiększą obszar wyświetlania tego zdjęcia. Albo chociaż dodadzą opcję ustawienia tegoż parametru w/g własnych preferencji.
 
Pozdrawiam.
Na redmi note 5 mialem podoby problem
Wystarczyło wyłączyć synchronizację Xiaomi i włączyć wczytywanie kontaktów z Google

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...