Jump to content

Kilka pytań dot. wersji PRO przed kupnem


rider666

Recommended Posts

Cześć,

 

To mój pierwszy post więc jeśli źle go skonstruowałem to z góry przepraszam.

 

Planuję w okolicach zimy kupić hulajkę (mam nadzieję, że trochę stanieją po świątecznej gorączce) i nie wiem co wybrać - M365 PRO czy Ninebot ES4.

 

Z jednej strony szkoda mi hajsiwa na ES4, ale z drugiej nie mam pewności co do komfortu jazdy i w związku z tym mam następujące pytania:

 

- Czy jest ktoś kto ma M365 z twardymi oponami i jeździł po bruku? Gdy wypożyczam na Hive Ninebot to pomimo amortyzatora jest wielka "trzepanina" - czy na M365 jest ten sam poziom trzepania? (Chciałbym założyć twarde opony, aby się nie martwić o kapcie)

- Jaki jest realny zasięg M365 PRO? Mam na myśli taki naprawdę realny, tzn.  czy jadąc cały czas z full prędkością gdzie tylko się da można wyciągnąć te 25-30 km? Bo zakładam, że deklarowane 45km to bardziej element marketingowy. Rozumiem, że temperatura powietrza też ma znaczenie więc prosiłbym o jej podanie.

 

 

Z góry dzięki bardzo za pomoc i odpowiedzi!

Link to comment
Share on other sites

1. Trzepanina jest taka sama i na każdej z pełnymi oponami będzie tak samo

2. Zależy od wagi użytkownika nachylenia terenu i temperatury.  W zimie zasięg może spaść nawet o połowę. Przy wadze do 100kg na pewno osiągniesz okolo 30 km zasięgu. To też jest zależne od sztuki więc ciężko określić dokładnie co do kilometra.  

Link to comment
Share on other sites

Ja mam es4 i M365 Pro i co mogę powiedzieć obie hulajki są fajne ale komfort jazdy jest lepszy na pro ze względu na pompowane koła ,jazda jest płynna mniej jest tego szarpania ,pro jest wyższa .Es jest lżejsza ,szybko się zbiera ale np.jak dla mnie komfort jazdy ponad 30 km jest średni w porównaniu z Pro .Eska podoba mi się z wyglądu...światełka i te sprawy nie martwię się o koła bo wiadomo nic się tu nie przebije ale coś za coś komfort albo spokój .Jak bym miała wybierać teraz  ale tylko jedną z nich ? ...hmmmmm...wybrałabym Pro a dlaczego ? chyba fajniejszy jest komfort jazdy niż wygląd i co mnie jeszcze wkurza w Esce ? że ciągle w niej coś stuka a  to błotnik a to amortyzator w pro na samym początku jak się docierała potrafiła być słyszalna teraz jest cichutka .z eski szkoda byłoby mi chyba tylko zrezygnować  z jej wyglądu ale tu to kwestia gustu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...