Skocz do zawartości

Mijia m365 trzęsienie/rzucanie do przodu podczas jazdy


Iliketurtles

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kilka dni temu dopompowałem opony jednak po kilku minutach jazdy zorientowałem się że strasznie mnie rzuca mnie do przodu i to w całkiem regularnych odstępach czasu. Występuje to nawet na bardzo równym asfalcie. Mechanizm blokujący kierownice trzyma bardzo solidnie oraz w oponach nie ma dziur, wszytko jest tak jak powinno, a jednak problem występuje. Czy ma ktoś jakiś pomysł z czego to może wynikać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedź. Położyłem m365 na krześle tak aby nie dotykała podłogi, kiedy wprawiłem przednie koło w ruch i przyspieszyłem hulajnoga bardzo mocno i regularnie zaczęła się trząść i faktycznie wydaje mi się że opona jest nie równo osadzona na feldze. Podczas pompowania opony kilka dni temu spuściłem z niej trochę powietrza a następnie napompowałem do pożądanego ciśnienia czy mogło to spowodować że opona nie równo się ułożyła?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrałem film jednak nie widać na nim trzęsienia, mi drżą ręce oraz jakość filmu nie powala. Na razie nie mam możliwości żeby napompować oponę w domu więc wstrzymam się z spuszczeniem ciśnienia i całą operacją. 

Eee, tam.
Pompkę kup w jakimś hipermarkecie sportowym.
A film... bardziej chodzi mi o dźwięk niż o obraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...