Iliketurtles

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Iliketurtles

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nagrałem film jednak nie widać na nim trzęsienia, mi drżą ręce oraz jakość filmu nie powala. Na razie nie mam możliwości żeby napompować oponę w domu więc wstrzymam się z spuszczeniem ciśnienia i całą operacją.
 2. Dziękuje za odpowiedź. Położyłem m365 na krześle tak aby nie dotykała podłogi, kiedy wprawiłem przednie koło w ruch i przyspieszyłem hulajnoga bardzo mocno i regularnie zaczęła się trząść i faktycznie wydaje mi się że opona jest nie równo osadzona na feldze. Podczas pompowania opony kilka dni temu spuściłem z niej trochę powietrza a następnie napompowałem do pożądanego ciśnienia czy mogło to spowodować że opona nie równo się ułożyła?
 3. Witam, kilka dni temu dopompowałem opony jednak po kilku minutach jazdy zorientowałem się że strasznie mnie rzuca mnie do przodu i to w całkiem regularnych odstępach czasu. Występuje to nawet na bardzo równym asfalcie. Mechanizm blokujący kierownice trzyma bardzo solidnie oraz w oponach nie ma dziur, wszytko jest tak jak powinno, a jednak problem występuje. Czy ma ktoś jakiś pomysł z czego to może wynikać?