Skocz do zawartości

Zalany (zamoczony) telefon


paulonio

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Mam taki problem: mój telefon (redmi note 7) został zalany, trudno mi powiedzieć jak bardzo, wydaje mi się, że jego dolna część po prostu była moment zanurzona w wodzie.

Od razu po tym fakcie telefon działał normalnie z wyjątkiem tego, że w prawym dolnym rogu pojawiła się plamka jaśniejsza niż pozostała część ekranu (tutaj pewnie mój błąd, nie powinienem z niego korzystać tylko wyłączyć i poczekać aż przeschnie). Niestety po kilku godzinach dotyk w telefonie zaczął świrować i "klikać" trochę losowo, natomiast następnego dnia przestał działać całkiem - nie reagował na dotyk. Wystawiłem go na słońce żeby porządnie przeschnął i po dwóch dniach o dziwo zaczął działać normalnie (jedynie plamka pozostała). Zgodnie z zaleceniami szefa xiaomi wystawiłem telefon na słońce i odpaliłem muzykę (https://www.gsmmaniak.pl/999914/xiaomi-mi-9-woda-osuszenie-muzyka/) ;-) Ale niestety pod koniec tego dnia ekran zgasł i nie da się już nic zrobić. Po zresetowaniu podświetla się na chwilę i gaśnie, ale nic się na nim nie wyświetla.

I teraz moja prośba o poradę: co byście zrobili na moim miejscu? Jak się spodziewam na gwarancję nie ma co liczyć w takim wypadku. W taki razie znacie jakiś dobry serwis który może się tym zająć? I czy gra jest w ogóle warta świeczki? Jaki może być koszt wymiany ekranu zakładając, że tylko on jest uszkodzony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kamillm zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...