Skocz do zawartości

Hulajnoga xioami M365 Pro


Angelica

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam takie pytanie. Kupiłam dziś hulajnogę xioami M365 Pro i zastanawia mnie jedno mianowicie przy zablokowaniu hulajnogi przez aplikacje w telefonie i wyjściu z aplikacji wyświetlacz na hulajnodze jest cały czas włączony. Czy on kiedykolwiek się wyłączy? Po naciśnięciu na przycisk zasilania wyświetlacz nie reaguje dopiero po wejściu w aplikacje i odblokowaniu hulajnogi mogę wyłączyć hulajnogę. W takim razie jak ja ma zabezpieczyć hulajnogę przed kradzieżą jak ja chce gdzieś zostawić? Oświeci mnie ktoś? Dziękuje i pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta blokada to tylko taki bajer.
Można ja zresetować.

Ja wchodzę z hulajnoga np.: do sklepów, a i widziałem też wiele osób błąkających się z hulajnogami po.
Jeśli już to należy nabyć jakieś fizyczne zabezpieczenie najlepiej z detektorem wstrząsu.
„Widziałem” też tracker GPS włożony w kierownicę co by prawowity właściciel mógł zobaczyć gdzie odjeżdża jego cudo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Angelica napisał:

Dziękuje za odp. Taka droga hulajnoga i nie ma zabezpieczenia przed kradzieżą trzeba jeszcze dokupić zabezpieczenia albo targać ja wszędzie ze sobą? Masakra. Jak bym to wiedziała to bym skuterka sobie sprawiła . pozdrawiam 

A czego się spodziewałaś? Rowery za kilkanaście tysięcy też takiego zabezpieczenia nie posiadają.

Zresztą, taka blokada nie zda się na nic, gdy złodziej weźmie hulajnogę pod pachę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aplikacji jest blokada i jeżeli ktoś chce zabrać ja to mi alarm się włącza a hulajnoga nie ruszy tylko ze wyświetlacz cały czas jest zapalony w hulajnodze i bateria wtedy szybciej pada. I po 3 czy 4 godzinach automatycznie blokada sie wyłącza. Myślałam ze może jest jeszcze jakaś aplikacja albo co innego żeby zabezpieczyć ja. Hulajnogi które można wypożyczyć w centrum maja zabezpieczenia np GPS. Będę musiała nad takim czymś się zastanowić. Nie po to ja kupiłam żeby ja ciągnąć wszedzie. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.09.2019 o 10:07, Angelica napisał:

Nie po to ja kupiłam żeby ja ciągnąć wszedzie. 

Doooobre, zwróć!!!! Jak przyjdzie do zmiany opony to dopiero będzie dramat i szloch na fejsie lub insta lub cokolwiek co modne będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...