Skocz do zawartości

Sprawdzenie Oryginalności Redmi Note Lte


chodzyn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Piszę tutaj bo chyba najszybciej i najpewniej. W sobotę 24.01.2015r Odebrałem swojego własnego Xiaomi Redmi note LTE. Zakup miał miejsce przez aliexpres u sprzedawcy posiadającego 7000 pozytywnych komentarzy. Jednak chciałem się upewnić czy aby na pewno jest to oryginał. I tutaj zaczeły się schody:
1. Strona do weryfikacji produktu zawiera okno do wpisania kodu weryfikacyjnego niestety w Chińskich znaczkach podobnie jak 2 opcja - można to jakoś ominąć
2. Aplikacja do sprawdzania oryginalności przerywa w 50% z opisem iż wersja jest juz zainstalowana z innym podpisem - Nie znalazłem miejsca żeby ją odinstalować
3. Antutu Benchmark po zakończeniu testów  wskazuje sprzęty podane na stronie producenta ale:  umiejscawia wynik na najniższym polu z wynikiem 20160 i adnotacją "non-veryfied score". Przyczyny brak łączności z siecią, blokowanie przez programy no i ostatnia Próba wcześniejszego ingerowania w zegary w celu oszukania wyników. Pierwsze dwie na pewno nie są przyczyna.
4. Chciałem dokonać aktualizacji softu na najnowszy dostępny ale: updater nie widzi nowych aktualizacji a ręczna próba wykonania niestety informuje ze nie widzi pliku update.zip mimo iż znajduje się we właściwym miejscu zgodnie z instrukcją.
5. Acid pisał ze jeśli menu rózni się od zdjęcia (fotka MI3 zawiera Żółtawe podświetlenie a moj redmi note LTE ma  Pomarańczowe) to możne być podróbą.
Liczę na szybką opinie ponieważ jeszcze mam czas aby anulować te transakcje. Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Chciałem dokonać aktualizacji softu na najnowszy dostępny ale: updater nie widzi nowych aktualizacji a ręczna próba wykonania niestety informuje ze nie widzi pliku update.zip mimo iż znajduje się we właściwym miejscu zgodnie z instrukcją.

 

W MiRecovery dalesz install from update.zip i nie widzi pliku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...