Jump to content

Potrzebne pliki z folderu dotyczące baterii -2%


tomek94
 Share

Recommended Posts

Witam. Prośba do osób które posiadają ten model z ROOTem. Potrzebne pliki systemowe dotyczące baterii. Dokładny adres "sys/class/power_supply/battery". Potrzebuję najlepiej całego folderu "battery". Mój problem polega na tym że po wymianie baterii na nową (zamiennik) wskaźnik baterii pokazywał -2%. Wszystkie znane mi sposoby (odłączenie baterii na 10 sek, reinstalacja systemu) nie pomagały. Dopiero grzebanie w tych plikach mi pomogło. Znalazłem plik odpowiedzialny za to co pokazuje wskaźnik. Po krótkiej zabawie tzn. po ręcznej zmianie wartości wskaźnika i po restarcie telefonu wszystko wróciło do normy do czasu aż ostatnio musiałem ponownie wgrać system. Wziąłem wipe wszystkiego i ponownie wgrałem system i problem powrócił. Teraz zabawa w edytowanie plików nie przynosi pożądanego rezultatu. 

P.S. Proszę jeszcze o to aby przed skopiowaniem tego folderu mieć telefon w 100% naładowany. Chcę podmienić te pliki. Mój model to Redmi Note 3 Pro 3/32GB Snapdragon 650; wersja MIUI 10.2 by xiaomi.eu 8.11.22 (rozwojowa). Do wejścia w pliki systemowe używam aplikacji Root Browser (biały folder na szarym tle z szarą głową androida). W załączniku zamieściłem jakie mniej więcej pliku znajdują się w tym folderze.

Screenshot_2019-07-05-23-24-20-347_com.jrummy.root.browserfree.png

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 3 weeks later...

Męczę się na tym samym problemem - może ktoś znalazł rozwiązanie ?

Mam problem z Redmi Note 3 Pro - wymieniłem baterię i wskaźnik naładowania baterii to -2%(minus dwa) Bateria długo trzyma - nic nie świadczy o złej baterii(zainstalowane MIUI 10.2 by xiaomi.eu 8.11.22) Czy ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać ?

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Dnia 2.05.2020 o 05:18, Kamil Kupiec napisał:

Nie prościej wrzucić nowy rom przez mi flash?

Wiem że temat z zeszłego roku. Wgranie nowego romu nic nie dawało, nawet powrót do tego romu który był od początku. Pomagała zabawa w edytowanie pliku w którym jest zapisane ile jest aktualnie baterii

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...