Sign in to follow this  
tomek94

Potrzebne pliki z folderu dotyczące baterii -2%

Recommended Posts

Witam. Prośba do osób które posiadają ten model z ROOTem. Potrzebne pliki systemowe dotyczące baterii. Dokładny adres "sys/class/power_supply/battery". Potrzebuję najlepiej całego folderu "battery". Mój problem polega na tym że po wymianie baterii na nową (zamiennik) wskaźnik baterii pokazywał -2%. Wszystkie znane mi sposoby (odłączenie baterii na 10 sek, reinstalacja systemu) nie pomagały. Dopiero grzebanie w tych plikach mi pomogło. Znalazłem plik odpowiedzialny za to co pokazuje wskaźnik. Po krótkiej zabawie tzn. po ręcznej zmianie wartości wskaźnika i po restarcie telefonu wszystko wróciło do normy do czasu aż ostatnio musiałem ponownie wgrać system. Wziąłem wipe wszystkiego i ponownie wgrałem system i problem powrócił. Teraz zabawa w edytowanie plików nie przynosi pożądanego rezultatu. 

P.S. Proszę jeszcze o to aby przed skopiowaniem tego folderu mieć telefon w 100% naładowany. Chcę podmienić te pliki. Mój model to Redmi Note 3 Pro 3/32GB Snapdragon 650; wersja MIUI 10.2 by xiaomi.eu 8.11.22 (rozwojowa). Do wejścia w pliki systemowe używam aplikacji Root Browser (biały folder na szarym tle z szarą głową androida). W załączniku zamieściłem jakie mniej więcej pliku znajdują się w tym folderze.

Screenshot_2019-07-05-23-24-20-347_com.jrummy.root.browserfree.png